“Obsługa na 5”
Dias Zeus — recenzja

Dias Zeus
Nr 23 wśród 630 Restauracje (Pafos)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo życzliwa obsługa. Pyszny ser halloumi, kleftiko, pita z czosnkiem i dip tzatziki. Warte polecenia.

Dziękujemy, 473ankap

Zrecenzowano 11 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo fajne i warte polecenia, jedzenie pyszne obsługa miła i pomocna. Tradycyjna kuchnia absolutnie do spróbowania.

Dziękujemy, Alex B
Zrecenzowano 17 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Naprawdę smaczne i duże porcje
Trochę ceny drinków i piwa wg mnie powyżej średniej -3,5 eur
Ale posiłek zacny
Polecam sałatkę halumi

Dziękujemy, blawat
Zrecenzowano 31 lipca 2017

W Zeusie stołowałam sie trzykrotnie , za każdym razem było wybornie ! Jedzenie jest naprawde na bardzo wysokim poziomie oraz porcje , jest problem aby samemu im podołać, obsługa także dobra, jednakże zdażyły się nam pomyłki w rachunku, więc radzę pilnować :)
Tak to Zeus jest godny polecenia , ruch i spora ilość gości mówi sama za siebie !!

2  Dziękujemy, kardziu
Zrecenzowano 14 maja 2017

Bardzo dobre jedzenie, pyszne spaghetti dla dzieci jedna porcja stanowczo starczyła dla 2 dzieci. Pyszne scampi, mięso, sardynki, za to, że danie mojego męża przyszło później, ponieważ kucharz się pomylił, w ogóle nie zapłaciliśmy, mimo że nie był to dla nas problem. Przemiła obsługa, na zakończenie w prezencie podano nam owoce.

Dziękujemy, alicjabaran13
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vargos, Public Relations Manager, Dias ZeusOdpowiedź udzielona 17 maja 2017

We are delighted to know you and your family enjoyed your visit to Dias Zeus, and we really appreciate the five star rating along with your generous comments about the food, service and staff. Thank you.

Dias Zeus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pafos, Paphos District

Byłeś(-aś) w Dias Zeus? Podziel się wrażeniami!