“Tu spełniłem swoje marzenie!”
The Moorings — recenzja

The Moorings
Nr 83 wśród 626 Restauracje (Pafos)
Kuchnie: Europejska
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 lutego 2018

Kiedy planowałem wyjazd na Cypr obiecałem sobie, że spróbuje owoców morza, które uwielbiam. Dni mijały, a ja wciąż nie mogłem znaleźć restauracji. Taka okazja nadarzyła się pod koniec wyjazdu, kiedy odwiedziliśmy Pafos. Po zwiedzeniu miasta i jego atrakcji zaczęliśmy szukać restauracji na kolację. Wybraliśmy The Moorings kierując się Trip Advisorem, ale była to też właściwie jedyna restauracja w której ktokolwiek się nami zainteresował, kiedy na zewnątrz studiowaliśmy menu. Wybraliśmy stolik na zewnątrz, pod zadaszeniem, ponieważ było jeszcze ciepło. Kiedy się ściemniło i zrobiło chłodniej obsługa natychmiast, bez proszenia, włączyła gazowy ogrzewacz. No właśnie, zacznę od obsługi. Na najwyższym poziomie. Czuliśmy się "zaopiekowani" od pierwszego momentu aż do samego końca. Czyste obrusy, serwetki i nienaganne sztućce (naprawdę w niejednej restauracji mogliby się od nich uczyć) oraz niezbyt długi czas oczekiwania. Zamówiliśmy talerz owoców morza, który widać na zdjęciu. Jedzeniu nie można absolutnie niczego zarzucić. Świeże, świetnie przyrządzone i po prosu pyszne. Ilość zupełnie wystarczająca na trzy głodne osoby. Na koniec zamówiliśmy jeszcze kawę i lody (bo przecież deserek zawsze się zmieści), a przed opłaceniem rachunku zostaliśmy poczęstowani przez obsługę darmowym brandy i likierem (to pozwoliło nam "wytoczyć się" z restauracji, tak byliśmy najedzeni). Polecam, oby się nie zepsuli.

Dziękujemy, Dominik C

Zrecenzowano 11 października 2017

Trafiliśmy do The Moorings przez przypadek w czasie wolnym w trakcie wycieczki śladami Afrodyty organizowanej przez biuro podróży z którym wybraliśmy się na wczasy na Cypr. Obsługa miła i bardzo sprawnie i raczej szybko podane zamówione dania zważywszy na fakt że było dosyć dużo zajętych stolików. Pan który nam wskazał stolik( manager albo główny kelner) zapytany jak długo będziemy musieli czekać uprzedził nas, że to zależy od tego co zmówimy a kiedy powiedzieliśmy co, ponieważ wcześniej zerknęliśmy na kartę wystawioną przed restaurację i byliśmy zdecydowani od ręki przyjął zamówienie, przesłał na kuchnię i przekazał nam że maksymalnie oczekiwanie na dania to 20min. Po 15min. obiad wjechał na stół. Bardzo było pyszne i moje kalmary i męża danie coś w rodzaju gołąbków zawijanych w liście winogron bez zarzutu. Polecamy

Dziękujemy, Dorota J
Zrecenzowano 14 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i świetne miejsce z dziecmi z placem zabaw na końcu. Przemiła obsługa, ładnie podane smaczne Dania, można siedzieć na dworzu z widokiem na zatokę i w środku z widokiem na płac zabaw. Bardzo lubimy i polecamy!!!

Dziękujemy, Gosia K
Zrecenzowano 24 sierpnia 2016

Doskonałe miejsce zarówno na kolację jak i na deser czy drinka. Polecam tależ owoców morza dla dwojga oraz przepyszne ciasto czekoladowe. Drinki w bardzo dobrych cenach. Warto wstapić.

Dziękujemy, Aneta B
Zrecenzowano 24 marca 2016

Smacznie i tanio ! Bardzo miła obsługa, pyszna musaka :) Restauracja usytuowana nad samym morzem przy głównym deptaku

Dziękujemy, Beata S

The Moorings — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pafos, Paphos District

Byłeś(-aś) w The Moorings? Podziel się wrażeniami!