“Przepyszne !!! ”
Piatsa Gourounaki — recenzja

Piatsa Gourounaki
Nr 2 wśród 1 195 Restauracje (Nikozja)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Przepyszne !!! Musicie tu zjeść ! Duża porcja spokojnie na 3-4 osoby Bardzo miła obsługa , uśmiechnięci i pomocni

Dziękujemy, 123ewelinak

Zrecenzowano 13 lipca 2019

Jedno z lepszych miejsc, w którym jedliśmy będąc na Cyprze. Ceny niewysokie. Jako przystawkę dostaliśmy chleb z oliwą, Po obiedzie gratisowy deser i kieliszek lokalnego alkoholu. Obsługa profesjonalna, uprzejma. Zamówiłam "Mbougiournti with Mboukovo" i nie mogę nigdzie znaleźć składu tego dania, a chętnie wypróbowałabym go w domu bo było przepyszne :)
Gorąco polecam podczas pobytu w Nikozji.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, juliamE5508CY
Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zjadłam bardzo dobry kebab z lamby, polecam to miejsce na sto procent :) wyśmienity sosik pomidorowy dodawany do pity i kebaba, idealnie łączy się z drugim sosem jogurtowym. Sałatka grecka, bardzo duża porcja świeżych warzyw, a feta prima sort :) polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, waclawekjustyna
Zrecenzowano 7 grudnia 2018

Absolutnie najlepsze jedzenie. Nigdzie na Cyprze nie dali nam lepiej zjeść. Sprawna obsługa. Coś na przekąskę na start, deser w gratisie. Ten gigantyczny zestaw, którym spokojnie najedzą się dwie, może nawet trzy osób, kosztuje ok. 23 euro. Bardzo dobra cena jak na cypryjskie warunki. Z czyste sumieniem polecam!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, MC_Ewelina
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce na kolacje. Dania z grilla świeże i smaczne, obsługa miła, a ceny nie przyprawiają o ból głowy.
Trzeba tylko uważać, żeby nie przesadzić z ilością jedzenia, bo porcje są naprawdę konkretne!

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, 90henrykh

Piatsa Gourounaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nikozja, Nicosia District

Byłeś(-aś) w Piatsa Gourounaki? Podziel się wrażeniami!