“Super jedzonko , przystępne ceny”
Souvlaki.gr — recenzja

Souvlaki.gr
Nr 24 wśród 436 Restauracje (Larnaka)
Zrecenzowano 11 września 2019

Bardzo polecam ten lokal , jedzenie super , patery mięs pyszne , można nieźle się najeść z rozsądne pieniądze , jadaliśmy tam codziennie podczas pobytu , wszystkim smakowało

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, tuniu40

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy talerz dla 2 osób (frytki, pita i sałatka) z dodatkowymi porcjami souvlaki z kurczaka (+ tradycyjny kebab), razem 12 porcji souvlaki. Danie w zupełności dla nas wystarczające (2 os. dorosłe + 2 dzieci). Zapłaciliśmy z 2 dużymi piwami i wodą 24 EUR, więc cenowo też jest ok. Wszystko świeże, soczyste, podane po ok. 20 minutach pomimo tego, że wszystkie stoliki na zewnątrz były zajęte. Lokal zdecydowanie do polecenia.

1  Dziękujemy, wojtekm124
Zrecenzowano 25 maja 2019

Kierowaliśmy się opiniami na TripAdvisor i trafiliśmy bardzo dobrze. Świetne jedzenie, duże porcje, a ceny bardzo umiarkowane. Za wieprzowe souvlaki (trzy szpadki mięsa, sałatka, dużo domowych frytek) zapłaciliśmy 6 euro, za pitę z halloumi (ser, sałatka, frytki, tzatziki) - 4,50. Wszystko bardzo smaczne i świeże. Mały kieliszek wina 1,30, piwo Keo małe 2,10, mała woda 0,70 euro. Wino było najsłabszym punktem całości ;-), choć pijalne. W menu są też zestawy potraw dla dwóch lub więcej osób.

Knajpka jest położona przy uliczce biegnącej od nabrzeża do cerkwi św. Łazarza. Jest to raczej bar niż restauracja, ale z obsługą kelnerską (kelner sympatyczny, choć nieco roztargniony). Można też kupić porcję na wynos przy okienku. Miejsce bardzo popularne, byliśmy tuż przed porą lunchu, więc ze stolikiem nie było problemu, ale gdy odchodziliśmy, już kilka osób czekało.

Bardzo polecam, zwłaszcza jako knajpkę na lunch czy przekąskę. Na celebrowanie wieczornego posiłku może być za ciasno i za głośno, ale co kto lubi ;-).

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, M_from_W-wa
Zrecenzowano 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal wyglada niepozornie od zewnątrz. Jedzenie bardzo smaczne, a porcje ogromne. Zamówiliśmy souvlaki z kurczaka - koszt 7€ za porcję czyli 3 szaszłyki, pita, frytki i świeże warzywa. Personel miły i uśmiechnięty :)
Jedyne do czego moglibyśmy się przyczepić to temperatura mięsa, zostało podane nieco za chłodne i pod koniec jedzenia było już całkowicie zimne.

Dziękujemy, emczix
Zrecenzowano 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy zadowoleni z wyboru restauracji. Bardzo miła obsługa- nie zostaliśmy " naciągnięci" na nadprogramowe jedzenie, które chcieliśmy zamówić. Jedzenie nam smakowało, było tego tak dużo, że nie daliśmy rady wszystkiego zjeść.
Aby umilić czas 3 letniemu chłopczykowi, pan dał nam długopis do rysowania "po stole" ( specjalny obrus tam jest)

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, tysia_ja08

Souvlaki.gr — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Larnaka, Larnaka District

Byłeś(-aś) w Souvlaki.gr? Podziel się wrażeniami!