“Wysmienite jedzenie”
Ocean Basket Larnaca — recenzja

Ocean Basket Larnaca
Nr 42 wśród 436 Restauracje (Larnaka)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Najlepsze owoce morza jakie jadlam w zyciu. Swietne drinki, mila obsluga, ladny wystroj. Polecam krewetki oraz muszle i jako przystawke miesno-ryzowe kulki.

Dziękujemy, Marta Ś

Zrecenzowano 6 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w czwórkę na kolacji, mimo że OB znajduje się przy głównej promenadzie, warto zajrzeć, żeby zjeść wyśmienite owoce morza. Grillowane kalmary i mule w sosie czosnkowym wspaniałe, natomiast grillowane w całości krewetki niczemu im nie ustępują. Równie dobrze przygotowują ryby, które są wysmazone w punkt i nie za suche. Jedzenie jest bardzo dobre, porcje duże, a obsługa na wysokim poziomie. Lokalne białe wino idealnie dopełni ten posiłek. Polecam to miejsce w stu procentach :)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, waclawekjustyna
Zrecenzowano 20 listopada 2018

Dzień wcześniej byliśmy w tej restauracji w Ayia Napa, tak nam smakowało, że poszliśmy do niej też w Larnace, ale tym razem jedzenie już nie zachwycało. Jako czekadełko niezbyt świeży zwykły chleb (nie ma to jak cudowny chlebek na Sycylii). Wzięliśmy ponownie talerz dla trojga na dwie osoby i niestety porcja była mniejsza niż poprzednio. Nie było ani tak pysznie, ani nie najedliśmy się tak jak w poprzednim miejscu, musieliśmy dobrać jeszcze zupy rybne - te były bardzo dobre. Na deser wzięłam lody z chałwą, i o ile chałwa była smaczna, o tyle lody były byle jakie, nie czuło się w nich żadnego smaku, tylko zamarzniętą bryłę lodu. Obsługa też była raczej obojętna, niespieszna...Dużym plusem położenie przy samej promenadzie.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Elżbieta B
Zrecenzowano 24 października 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy to miejsce dwa razy. Gdybym napisał recenzję po pierwszej wizycie dałbym najwyższą notę. Nie pamiętam kiedy ostatnio jadłem tak doskonale przyrządzone owoce morza! Byłem zachwycony, dlatego przyszliśmy tu z żoną ponownie. Wzięliśmy talerz dla dwojga.
Niestety dwa dni później jedzenie było już co najwyżej poprawne. Do tego Krewetki i kalmary były średnio ciepłe.
Dlatego tylko 4/5.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, 90henrykh
Zrecenzowano 5 września 2018

Za pierwszym razem do Ocean Basket przywiódł nas genialny zapach świeżych owoców morza. Zamówiliśmy zestaw kilku różnych przysmaków - krewetki, kalmary , cukinia i serek halloumi. Ceny może nie należą do tych najniższych w Larnace ale zdecydowanie warto i w porównaniu z innymi knajpami z owocami morza Ocean Basket wypada cenowo dobrze.
Jedzenie jest świeże , bardzo dobre i każdy znajdzie coś dla siebie :)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Basia L

Ocean Basket Larnaca — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Larnaka, Larnaka District

Byłeś(-aś) w Ocean Basket Larnaca? Podziel się wrażeniami!