Larnaka

“Bardzo smacznie”

Psarolimano Fish Tavern
Nr 36 wśród 436 Restauracje (Larnaka)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy ze znajomymi, we czwórkę. Zamówiliśmy talerz z owocami morza. Jedzenia było bardzo dużo, wszystko było smaczne, ceny przystępne.
Polecam

Dziękujemy, gosiaczeqg

Zrecenzowano 13 września 2017

Przybyliśmy późno, mimo tego zostaliśmy ciepło przyjęci. Byliśmy bardzo głodni, a i tak nie zjedliśmy wszystkiego, tyle dostaliśmy jedzenia. Wypróbowaliśmy cały przekrój menu od przystawek, przez ryby po mięsa i wszystko było smaczne. Obsługa jak na Cyprze, miałam do czynienia z dużo gorszą. Jesteśmy tu trzeci dzień, jemy w różnych miejscach (śniadania, lunche, kolacje) i nadal uważamy że jest to jedna z lepszych restauracji w okolicy. (A nie wszystkie polecamy - czytaj inne moje opinie).

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, MartaChorabik
Zrecenzowano 29 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Świetna kuchnia, dobre jedzenie, elegancko podane, duże ilości, ceny w porządku, bardzo miła atmosfera.

Świetna obsługa!

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Marcin P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AMA423, Manager, Psarolimano Fish TavernOdpowiedź udzielona 4 marca 2016

On behalf of the manager and the chef, we cordially thank you for your review and we are looking forward to serve you again.

Zrecenzowano 5 stycznia 2016

Bardzo różnorodne menu, zarówno rybne jak i mięsne, przesympatyczna obsłga, rodzinna atmosfera bez udawania, ceny bardzo przystępne

Termin wizyty: grudzień 2015
Dziękujemy, malgorzata112
Zrecenzowano 2 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie i w dużych ilosciach! Cena bardzo przyzwoita, bardzo mila obsługa. Restauracja czysta i schludna. Polecam fish platter na dwie osoby. Rozmaitosci owocow morza i mozna sie dobrze najeść. Takze bardzo smaczne bylo spaghetti z owocami morza, lepszego nie znajdziecie! Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2015
Dziękujemy, 643madeleinew

Psarolimano Fish Tavern — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Larnaka, Larnaka District

Byłeś(-aś) w Psarolimano Fish Tavern? Podziel się wrażeniami!