“Polecam w 100% I recommend in 100%”

Cinnamon & Vanilla Cafe
Nr 2 wśród 2 Desery (Fanabe)

Najlepsze gofry i naleśniki na wyspie. Polecamy gofry i kawkę, obsługa pierwsza klasa. The best waffles and pancakes in Tenerife.

Dziękujemy, Ines S

Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Szukaliśmy miejsca na śniadanie w Costa Adeje i trafilismy na kawiarnię prowadzoną przez Polaków :) Pyszne naleśniki i gofry z owocami, do tego kawa i można ruszać w świat.

Dziękujemy, Celina N
Zrecenzowano 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Mielismy ochotę na cos slodkiego. W drodze z plaży zauwazylismy tablice z goframi i nalesnikami .Kawiarnia byla ukryta w bocznej uliczce. Bylismy zaskocznie, tak starannie przygotowanymi deserami, ze swiezymi owocami. Nalesnik z nutella i lodami byl najlepszy jaki jadlem. Pani ktora nas obslugiwala byla mila i bardzo pomocna. Polecam wszystkim ktorzy sa w okolicy z dziecmi to miejsce na pyszny deser i bardzo dobra wloska kawa.

Dziękujemy, Javier242
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Cinnamon & Vanilla Cafe to bardzo przyjazne miejsce, a na dodatek prowadzą je nasi rodacy, przesympatyczni i uśmiechnięci Agata i Robert. Obowiązkowe miejsce na mapie Teneryfy! Przepyszne sałatki i koktajle, a także zimne piwko :D. Polecamy również fanom piłki nożnej, którzy są tam zawsze mile widziani :). Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze kiedyś zawitać! Pozdrawiamy :* <3

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, podroznicypl
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie moja ulubiona kawiarnia na południu Teneryfy! Całej naszej rodzinie zawsze wszystko tam smakuje! Koniecznie warto spróbować desery, każdy super:-)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, iwannao

Cinnamon & Vanilla Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Playa de las Americas, Arona
Playa de las Americas, Arona

Byłeś(-aś) w Cinnamon & Vanilla Cafe? Podziel się wrażeniami!