“Pyszny podpłomyk ”
Sotto Pizzeria — recenzja

Sotto Pizzeria
Nr 8 wśród 319 Restauracje (Valletta)
Zrecenzowano 20 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszna pizza! Totalna klasyka. Sprawna obsługa, pyszna pizza, wyjątkowo dobre ciasto i świeże składniki. Najlepiej przyjść od razu na krótko po otwarciu bo później kolejki rosną i rosną.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Asia S

Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza ma świetne ciasto i świeże składniki. Ceny są normalne, nie zawyżone za co ogromny plus jednak bywa tam dość tłoczno i ciężko "z buta" dorwać stolik.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Klaudia e
Zrecenzowano 11 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy to miejsce dzięki TripAdvisor. Jak zwykle nie zawiódł nas. Wspaniała pizza, cudowne czerwone wino i fenomenalna obsługa. Bardzo serdecznie polecamy włoskie smaki idealnie skomponowane.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, sandraw609
Zrecenzowano 23 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Dla mnie jedna z najlepszych o ile nie najlepsza pizza jaka jadłem, polecam każdemu kto ma ochotę na na prawdę świetny placek

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Dawid P
Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam,bylismy 3 dni pod rzad. Plata przystawek niesamowita, pizza salami picante oraz pizza carbonara mega! Wina pelen wybor. Obsluga przyjazna.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, maciejm1978

Sotto Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Valletta, Malta
Valletta, Malta

Byłeś(-aś) w Sotto Pizzeria? Podziel się wrażeniami!