“Bardzo miły właściciel.”
Dimitri Valletta — recenzja

Dimitri Valletta
Nr 9 wśród 319 Restauracje (Valletta)
Zrecenzowano 24 lutego 2019

Bardzo przytulnie, smaczne jedzenie, świetna atmosfera. Warto wstąpić na kolację. Właściciel niebywałe przyjazny. Polecamy i pozdrawiamy Malgosia i Julia

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Małgorzata M

Zrecenzowano 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Warto wpaść, pyszny królik. Restauracja bardzo mała, menu przygotowywane codziennie, potrawy na bieżąco ( trzeba chwilę poczekać) ale warto. Wspaniale, miła obsługa, uśmiechnięta, wszystko takie naturalne, szczere, sympatyczne. Gorąco polecam.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, robertmajor
Zrecenzowano 11 grudnia 2018

malutka restauracja prowadzona przez charyzmatycznego szefa kuchni który, co bardzo miłe, wychodzi porozmawiać z gośćmi. Polecam odwiedzić ten lokal, menu nie jest stałe i zależy od dnia. Warto zrobić rezerwację i pamietać i lokal nie działa w niedzielę.
Poza wybornymi daniami i przystawkami warto zwrócić uwagę na desery które sa wyborne ! cannoli lepsze niż w niejednym miejscu na Sycylii a lody o smaku melona wow!.

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, Adrian M
Zrecenzowano 1 października 2018 z urządzeń przenośnych

Urocze, klimatyczne miejsce. Najlepsze jedzenie w mieście. Wyważone smaki. Brak stałego menu gwarantujące świeżość i niepowtarzalność potraw. Jedliśmy wspaniale gnocchi i pysznego okonia morskiego. Fantastyczne dodatki do potraw oraz maltańskie wina. Szef kuchni wychodzi i rozmawia z klientami:)

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, marcinj670
Zrecenzowano 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Milton Restauracja z szefem Kuchni ktory wita sie z gośćmi. Zjedliśmy startery risotto z królikiem i ośmiornice , oba dania super, miejsce godne polecenia.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Robert K

Dimitri Valletta — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Dimitri Valletta? Podziel się wrażeniami!