Valletta

“Nie polecam”
StrEat Whisky & Bistro — recenzja

StrEat Whisky & Bistro
Nr 108 wśród 328 Restauracje (Valletta)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Nie polecam jeść burgera: bułka zimna, nie upieczona, mięso ledwo ciepłe, frytki mocno przeciętne, bardzo mało dodatków i sosu. Lepszego zrobicie w domu. Kelner się dobrze zachował i zrobił napoje gratis po informacji zwrotnej na temat burgerów.

Dziękujemy, amichnej

Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa , fajne miejsce na wieczór , zwłaszcza w gorące lato, ale sałatka z quinoa - bez smaku, nie polecam. Być może inne potrawy są smaczniejsze, bo codziennie wieczorem było sporo ludzi.

Dziękujemy, Daydream820760
Zrecenzowano 27 lutego 2019

Pierwszy raz miałam okazję spróbować prawdziwych, dobrze przyrządzonych burgerów. Porcje były spore, do każdego burgera dostaliśmy frytki, które były świeże i chrupiące. Chętnie bym tu wróciła. :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Freyasdottir
Zrecenzowano 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Obsługa bardzo miła. Spagetti pescatore bez smaku nie doprawione. W daniu 4 małe krewetki dwie duże w skorupach. I skorupy małży bo małży do zjedzenia znalazłem 2. Zamówione tacos łuste oblepione serem który nie do konca się rozpuścił plus tłuste kawałki mięsa.niezjadliwe. odradzam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, michał w
Zrecenzowano 7 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne jedzenie, fajnie doprawione.

Ja jadłam krolika w potrawce. Potrawka była dużym zaskoczeniem - czuć w niej było whisky i BBQ - i szczerze powiedziawszy to ona przesadza o wyjątkowości potrawy.

Bardzo miła obsługa.

Termin wizyty: styczeń 2017
Dziękujemy, Aleksandra W

StrEat Whisky & Bistro — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Valletta, Malta

Byłeś(-aś) w StrEat Whisky & Bistro? Podziel się wrażeniami!