“Wakacje”
La Sfoglia — recenzja

La Sfoglia
Nr 84 wśród 328 Restauracje (Valletta)
Kuchnie: Francuska
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje

Byliśmy na obiedzie i wybraliśmy sobie danie na zamówienie był to półmisek owoców morza których wyboru dokonaliśmy po rozmowie z szefem kuchni.Jakość jedzenia to kulinarna petarda.Bardzo profesjonalna obsługa.Polecam

Dziękujemy, wladekwentyl12345

Zrecenzowano 13 lutego 2019

Polecam ryby i owoce morza- naprawdę pyszne. Obsługa świetnie doradza w wyborze wina. Stoliki stoją na zewnątrz.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, sylwiakrakow
Zrecenzowano 4 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Niebywale co można tu zjeść!!!!
Król kuchni poleca królika jako tradycyjna potrwe i grzech tego nie zjeść!!!!
Podane z grzybami i ziemniakami - niebo w gębie!
Owoce można tak samo genialne!!!!

Nic tylko polecać to miejsce i delektować się smakami !!!!!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, radek k
Zrecenzowano 5 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

To miał być pyszny posiłek z owocami morza... i faktycznie taki był. Bardzo miła atmosfera i przyjazna obsługa. Porcje duże i co najważniejsze, wszystko smakowało. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, SebWoj
Zrecenzowano 7 grudnia 2016 z urządzeń przenośnych

W porównaniu z innymi restauracjami ta wypadła słabo. Jadłam rybę która była dość sucha podana z dwoma plasterkami ziemniaczkow i rozgotowanymi warzywami które z całą pewnością nie były świeże, do całości podane było niby pure którego zapach nawet ciężko opisać. Mąż jadł owoce morza z kupnym nie najlepszej jakości makaronem spaghetti. Wszysyko kiepsko doprawione. Obsługa lepiej zajmowała się swoimi znajomymi goscmi. Zdecydowanie odradzam.

Termin wizyty: grudzień 2016
Dziękujemy, 716katarzynar

La Sfoglia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

St. Julian's, Malta
Valletta, Malta

Byłeś(-aś) w La Sfoglia? Podziel się wrażeniami!