“Przepyszne jedzenie. Konieczne trzeba odwiedzić to miejsce ”

Il ristorantino italiano da michelangelo
Nr 12 wśród 319 Restauracje (Valletta)
Zrecenzowano 4 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękna mała włoska restauracja w bocznej uliczce w samym centrum. Przepyszne jedzenie. Najlepsze owoce morza na świecie. Bardzo duże dania. Ceny przystępne. Bardzo mili właściciele- małżeństwo - szef kuchni i przemiła skromna żona :)

1  Dziękujemy, wojciechb920

Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niewielka restauracja, nieco na uboczu ale jedzenie boskie. Fantastyczna włoska kuchnia. Dawno nie jadłem nic tak dobrego, jeśli w ogóle. Będziesz w okolicy, koniecznie wpadnij, nie pożałujesz.

Dziękujemy, Marek O
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dawno nie jedliśmy tak dobrego spaghetti, nie piłam tak dobrego wina i nie zjedliśmy tak lekkiego deseru.
Makaron robiony na miejscu przez szefa (właściciela?) kuchni.
Przemiła atmosfera i jak przystało na swojska włoska restaurację nie przejmują sie wystrojem :))

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Maria T
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Niezwykle smaczna kuchnia. Każde danie bylo bardzo smaczne i pięknie podane. Obsługa także dobra. Świetne miejsce w nieco cichszej uliczce. Jedyny minus to dla mnie zbyt dużo soli w przystawkach.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Dorota P
Zrecenzowano 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wszystkie Dania wyśmienite a dodatkowo atmosfera stworzona przez właścicieli to wisienka na torcie.Resteuracja godna polecenia.

Termin wizyty: czerwiec 2018
1  Dziękujemy, micha_d395

Il ristorantino italiano da michelangelo — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Il ristorantino italiano da michelangelo? Podziel się wrażeniami!