Zrecenzowano: 27 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Ponowna wizyta w tym hotelu i odczucia podobne. Pokoje czyste i zadbane, choć przydał by się remont. Codzienne sprzątanie w pokoju. Czajnik w pokoju, co na Malcie wcale nie jest oczywiste. Jeżeli bukujecie najtańsze pokoje to widok będzie żaden (czyli na mur), jeżeli komuś zależy tylko na noclegu to śmiało. Personel jest bardzo pomocny. Świetna lokalizacja blisko do promenady nad morzem, 10 min spacerem do promu do Valletty i węzła autobusów. Śniadania smaczne i niedrogie choć monotonne.

Data pobytu: listopad 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Bartek M
Zrecenzowano: 6 kwietnia 2017

Na pewno nie są to 4 gwiazdki. Dobra lokalizacja hotelu. Jeżeli potraktujemy hotel jako miejsce wypadowe, w którym śpimy i jemy śniadania jest to bardzo dobra i tania opcja. Pokój i łazienka czysta, można w pokoju zrobić sobie kawę i herbatę. Jakość do ceny bardzo dobra. 60 euro za 3 dni ze śniadaniem.

• Data pobytu: kwiecień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Pinki P
Zrecenzowano: 23 marca 2017

Polecam wszystkim którzy używają hotelu tylko do spania pokój i toaleta czysta sniadania smaczne choć monotematyczne typowe angielskie śniadanie (nam odpowiadało ) cena do jakości ok choć 4* hotel miał chyba w 2000 r. Jeżeli potrzebujecie hotelu tylko do noclegów gorąco polecam jeżeli do wypoczywania w nim to trzeba szukać dalej ten się nie nadaje. Obsługa miła uczynna bezproblemowa

• Data pobytu: marzec 2017, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Wizz Tours
Dziękujemy, Pshemekg
Zrecenzowano: 8 marca 2017

Hotel potrzebuje generalnego remontu.
Bardzo glosno wszystko slychac w pokoju
Na sniadanie ciagle to samo.
Bylam w lepszych 2 gwiazkowych hotelach a ten posiada 4 !!!
Nie polecam tego hotelu ale polecam odwiedzic Malte.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Slonko1985
Zrecenzowano: 28 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel posiada 4 gwiazdki - jednak według mnie zasługuje na 2 - prozaiczny powód - brudno i nikt nie dba o klienta! W całym hotelu obrzydliwe plamy- na korytarzu, na dywanikach w pokoju, na ścianach! Otrzymaliśmy pokój z poduszkami bez poszewki - poduszki zmasakrowane! Kiedy chciałam przykryć się koldra - w poszewce zrobiła się wielką dziura! Materac cały w plamach! Brzydzilam się położyć w tym lozku! Pierwszy raz w mojej historii! Do pokoju obok były drzwi zasuniete szafka - akurat gośćmi tego pokoju bylli Polacy i słyszeliśmy dosłownie wszystko! Jeden kontakt w całym pokoju! Trzeba zabrać ze sobą przedłużacz albo złodziejke! Śniadania bez większego szału! W hotelu należy zapłacić 2 euro od osoby za dzień pobytu ( opłata klimatyczna) - blisko do morza! I restauracji! Z mężem wypozyczylismy rowery za pomocą aplikacji że stacji obok hotelu - świetna atrakcja! Polecam.. hotel bardzo tani więc nie ma co narzekać, że przeplacilismy.. Ale nie wrócimy już do tego hotelu. - leżenie w lozku w tym hotelu to mega wyczyn! Szczerze mówię!

Data pobytu: styczeń 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Magdalena F