Sliema

“Smaczne jedzenie”
Cafe Sicilia — recenzja

Cafe Sicilia
Nr 38 wśród 225 Restauracje (Sliema)
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Bylismy tu dwa razy. Za pierwszym zjedlismy pyszna pizze, za drugim makarony, wege. Makarony bardzo smaczne, al dente, mistrzostwo swiata.
Trzeba nieco zaczekac na swoje danie, ale siedzac w srodku mozna poobserwowac prace w kuchni. Ceny raczej srednie, obsluga uprzejma, klimat raczej na zjedzenie i szybki wymarsz (od ulicy za duzy zgielk, wewnatrz na tyle ciasno, ze tuz przy stolikach biegaja kelnerzy z talerzami, co kto lubi)
Generalnie polecam.

Dziękujemy, majkis2017

Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszna dorada z grilla, rozpływająca się w ustach, znakomicie zgrilowana.Polecamy również rock fishwisz i lasagne. Restauracja blisko portu, warto wskoczyć na przekąskę w oczekiwaniu na prom bądź wycieczkę statkiem dookoła wyspy a na deser limoncello. Bylam tam 2 razy i chętnie wrócę

Dziękujemy, ulizz123
Zrecenzowano 7 stycznia 2019

Obsługa świetna, bardzo przyjazna, jedzonko dobre, spore porcje i w dobrej cenie w porównaniu z innymi miejscami. Polecam pizze i smaczne piwko.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, ruczek
Zrecenzowano 24 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Całkowicie nie złośliwie lepszą pizze jadłem mrożoną. Pomyłka totalna, nigdy nie byłem w gorszym miejscu. Jedyne co polecam to omijać te miejsce szerokim łukiem

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, lukask571
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Najgorsza lokal gastronomiczny w jakim byliśmy w życiu. Gdybym nie był z dziećmi i żoną zmusiłbym kucharza do zjedzenia śmierdzących ryb jakie podano. Obsługa widząc nasze i nie tylko nasze reakcje ewidentnie nie wiedziała jak się zachować, co też świadczy o ich braku profesjonalizmu. Po chwili ryba została wymazana z tablicy. Kelnerka zabierając niezjedzone ryby zapytała ze skrzywioną miną czy nam nie smakowało i powiedziała że podejdzie do nas kierownik. Nikt taki nie podszedł, natomiast przyszła inna kelnerka z rachunkiem, jak by nic się nie stało. Generalnie robicie swoim lokalem obciach włoskiej gastronomii. Pierwszy raz zdarza mi się wystawić taką opinię, ale gdybym pisał ją bezpośredni po wizycie to byłaby zdecydowanie mocniejsza!

Termin wizyty: lipiec 2017
2  Dziękujemy, Teerzet

Cafe Sicilia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Sicilia? Podziel się wrażeniami!