222 USD
  • Obsługa pokojowa
160 USD
136 USD
  • Bar/Salon
Two Pillows Boutique Hostel(Sliema)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 02/08
247 USD
183 USD
galahotels.com
  • Basen
Granny's Inn Hostel(Sliema)(Świetna cena!)
Booking.com
Zrecenzowano 10 sierpnia 2015

osobiscie jestem niezadowolona jedzenie bardzo zle obsluga ok woda w basenie brudna basen znajduje sie po drugiej stronie ulicy na wyzszych pietrach nie dalo sie otworzyc okna bo na dachcach byly agregatory

• Data pobytu: lipiec 2015, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, kasia1979
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PrelunaHotel, Revenue & E-Commerce Manager, Preluna Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2015

Dear Kasia1979
Thank you for having shared you comments about your experience with us, as it will give us the opportunity to apologize about the matter. It is our aim to make our guests feel welcome and to have an enjoyable stay at The Preluna Hotel.
What you have experienced is not anywhere close, to what standards we set ourselves. Hence why it is of utmost importance that any issues are reported with immediate effect, to the management during your stay, so we will be able to rectify.
We would be very pleased if you could contact me directly on marketing@preluna.com , so we will be able to investigate further.
We thank you once again and look forward to hear from you.
Kind regards
Mandy Vella
Revenue & E-Commerce Manager

Zrecenzowano 16 czerwca 2015

Byliśmy w tym hotelu w połowie czerwca.
4 osoby dorosłe i mały nasz roczny syn.
W pierwszą noc pobytu dowiedziałem się, że klimatyzacja działa tylko i wyłącznie prze 5h w ciągu doby ( wieczorem). W tą samą noc żonie która myła żeby wystrzelił kran i mieliśmy potop w hotelu.
Nasze dziecko nie mogło spać w tych temperaturach ( w pokoju 29 - 30 stopni w nocy). Po otwarciu okna również nie mogło spać ponieważ z ulicy był ogromny hałas prawie przez całą dobę.
Po dużej aferze w recepcji o 5 nad ranem jak nikt z nas nie mógł spać postanowiono zmienić nam pokój. Tutaj klimatyzacja działa tak, że nie dało się jej wogóle regulować więc w pokoju dla odmiany było zimno !!!
W hotelu ogólnie bródno, wszędzie potłuczone szkło, bardzo źle sprzątali.
Wiek gości to 70+ , animacji brak.
Woda w basenie taka sama jak w morzu ( w czerwcu po prostu zimna).
Personel nie miły.
Śniadania okropne ( ciągle to samo: spalony boczek, fasolka, ziemiaki i przesolone kiełbaski. Pomidory ze szklarni, chleb jak by ciągle wczorajszy)
Obiady również nie smaczne już nie wspominając o kolacjach.
Odradzam wszystkim którzy myślą o tym hotelu.
Jedyne co było fajnego to widok z 13 piętra na morze i ulice

Wi-FI prawie nie działa

Hotel do generalnego remontu.

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Witold M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: PrelunaHotel, Revenue & E-Commerce Manager, Preluna Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2015

Dear Esteemed Guest
Thank you for taking the time to offer feedback from your recent visit with us.
I am naturally disappointed to learn you had such an experience at our Hotel.
It is of utmost importance that any issues are immediately brought to our attention, so we are able to rectify immediately. Hense why our management handled your complaint with immediate effect. Without going into each and every point you mentioned please accept our apologies, your experience is not indicative of what the large majority of our customers experience, however it would appear we came nowhere near your expectations nor the high standards that we have set ourselves. Our aim is to constantly improve our services , product, and meet guests expectations.
Thank you once again and should you wish to give us the opportunity to restore your faith in our product, we look forward to welcoming you. Please feel free to contact me.
Many thanks and regards
Mandy Vella
Revenue & E-Commerce Manager
marketing@preluna.com

Zrecenzowano 9 stycznia 2015 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy tydzień w hotelu Preluna.
Hotel ma świetną lokalizację tuż przy promenadzie nadmorskiej i blisko przystanku autobusowego.
Personel hotelowy bardzo miły.
I to na tyle pozytywnych informacji.
Śniadania byly koszmarne.
Wyspa słynna z chrupiacego chleba, soczystych pomidorów czy słodkich owoców. Tymczasem hotel oferuje gliniaste bariety, pomidory z dojrzewalni i słabe owoce.
Mieszkaliśmy w apartamencie na szóstym piętrze a winda przez kilka wieczorów była nieczynna.
Biegające w apartamencie mrówki (duże czerwone, zawsze wieczorem) dopełnily kielich goryczy :(
Na pocieszenie dostałam od sprzątaczki 'Pif-paf' na mrówki.....walczylam dzielnie aczkolwiek małoskutecznie.

Data pobytu: październik 2014, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, klarakota
Zrecenzowano 29 sierpnia 2014

hotel nie zasluguje na 4 gwiazdki serwis sprzatajacy pozostawia wiele do zyczenia przez 6 dni nie zmieniono poscieli nie sprzatali o zmiane recznikow trzeba bylo prosic restauracja jak z lat 60 jedzenie nie specjalne sniadania na styl angielski codziennie to samo do kolacji nie podaja napoi za napoje sie placi w restauracji brudno basen maly i brudna woda jedyny plus tego hotelu to xw w recepcji mili i usmiechnieci

Wskazówka dotycząca pokojów: na niskich pietrach jest cicho i wybierac pokoj od ulicy - sa z tarasem z tylu nie ma Tarasow na ostatnich pietrach z tylu hotelu slychac agregatory
  • Data pobytu: sierpień 2014, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, kasia1979
Zrecenzowano 2 lipca 2014

Hotel o średnim standardzie ale dla osób które mało przebywają w hotelowych ścianach w sam raz. Jedzenie ok, obsługa bardzo miła i przyjacielska. Bardzo dużo starszych ludzi ( czasami wraz ze znajomymi czuliśmy się jak w domu starców gdy korzystaliśmy z baru :P )

Data pobytu: sierpień 2013, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Noir90