Zapisz
Capitan morgan Europa II

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019
ikatumanka
Amsterdam, Holandia
Dobry środek komunikacji z Vallettą.

Mieszkaliśmy w Sliemie, najszybszym transportem do Valletty był właśnie prom Capitain Morgan. Dobra... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 2 marca 2019
710kasiag
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 022)

Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam uslug biura Extreme Cruises & Capitan Morgan. Fatalna organizacja, statek spoznil sie 1.5 godz. Pani z biura Extreme Cruises wprowadzila mnie w blad, otrzymalam zla bransoletke przez co nie zostalam wpuszczona na statek. O zwrocie €22 mialam zapomiec, bo jak uslyszalam statek przyplynal, a ja nie wsiadlam. Nigdy nie spotkalam sie z takim traktowaniem klienta. Przez co ostatni dzien urlopu uwazam za stracony.

Dziękujemy, Klaudyna1
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Bardzo fajna wycieczka dla całej rodziny - załatwianie formalności trwa chwilę - Organizatorzy są pomocni i sprawni. Ok. 10 wypływa się ze Sliemy ( napoje chłodzące i piwo w cenie) i płyniemy na Gozo. Tutaj wchodzimy do autokary i objeżdżamy wyspę. Dłuży postój w Victroii - stolicy na posiłek i/lub zwiedzanie Cytadeli. Potem - kąpiel w bajecznej (choć nieco zatłoczonej w sezonie - blue lagoon) i powrót w godzinach popołudniowych. Fantastyczna wakacyjna przygoda.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Monika R
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wycieczka długa i monotonna, nie dla osób z choroba morska. Napoje i alkohole ok,jedzenie mogłoby być lepsze.Plus za nieograniczony dostęp do baru,piękne widoki i blue Lagoon :)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, ikatumanka
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Szczerze nie polecam wycieczek z tej firmy. Obietnice all-inclusive wyssane z palca, prom przetłoczony. Sprzedając wycieczkę camino+Blue lagoon reklamują piękne niebieskie groty których zobaczenie kosztuje dodatkowe 15€. Prom wypłynął później niż to zapowiedziano, gdyby nie inne promy, które nas wzięły (oczywiście za dodatkowe 10€) zostałbym na wyspie na całą noc. Brak możliwości dogadania się z biurem o jakimkolwiek zwrocie pieniędzy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Y3948YJpiotrk
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam z czystym sumieniem, łódź odpłynęła wcześniej niż nam mówiono, na dodatek staliśmy 50 m od przystani, gdzie kapitan wskazał nam inny statek za który musieliśmy dodatkowo zapłacić. Okropne jedzenie na statku i organizacja. 3x NIE.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
2  Dziękujemy, evkbe