“Dobra włoska kuchnia”
Da Antonio — recenzja

Da Antonio
Nr 69 wśród 225 Restauracje (Sliema)

Polecamy dobra włoska kuchnię Ceny jak na Maltę normalne, Duży plus za polską obsługę, właścicielkę lokalu która była bardzo pomocna.

Dziękujemy, Wioleta N

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła obsługa, pyszne jedzenie, w przystępnej cenie. Zapłaciliśmy za makaron z winem 10€.
Dodatkowo dostaliśmy gratisowo przystawkę. Kelner był bardzo sympatyczny, dopytywał czy wszystko jest ok i czy smakowało.

Dziękujemy, 280aniab
Zrecenzowano 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Włoska knajpka położona w fajnym miejscu i bardzo ładnie wystrojona.Jedzenie jeśli chodzi o pizzę bardzo średnie .Najbardziej mnie i moją dziewczynę irytowała obsługa która była bardzo natrętna i stała za Tobą nawet przy płaceniu.Dla mnie było to nie komfortowe zachowanie.

Dziękujemy, Dawcio95
Zrecenzowano 1 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy wczoraj zacheceni recenzjami i reklama na ulicy. Królik slaby w porownaniu do Ta krisis. Pizza bardzo srednia. Obsluga zmęczona. Ceny przyzwoite ale taniej za puzze w hotelu.

Dziękujemy, snrhzp
Zrecenzowano 26 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja z wyśmienitą kuchnią włoską świeże ryby przygotowane z makaronem lub sałatkami. Przepiękny widok na morze i kieliszek dobrego wina. To jest to dobre jedzenie, totalny relax i przystępne ceny. Polecam

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, Mery_1483

Da Antonio — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Da Antonio? Podziel się wrażeniami!