“Polecam”

Kuchnie: Winiarnia
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 27 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce gdzie można zjeść dobrze i tanio. Dodatkowym atutem jest możliwość zamówienia dania bezglutenowego za dopłatą 2e

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, KonradB454

Zrecenzowano 13 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie. Do wyboru trzydaniowe zestawy (przystawka, danie główne, deser i napój) w cenie niższej niż większość obiadów na wyspie. Do tego klimatyczna atmosfera i miiła obsługa. W menu takze kraftowe lokalne browary.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Passenger490600
Zrecenzowano 1 lutego 2016

Polecam ten gościnny zakątek z wyśmienitą atmosferą,ciastami...pychota.
Miejsce nieco ukryte ale jeśli się leciutko postarasz-odnajdziesz a warto tuż przed spóźnionym lub zbyt wcześnie odjeżdżającym malrtańskim autobusem 202 ;)

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Fitnesswell
Zrecenzowano 1 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Super smacznie, miło, szukając t tego przytulnego miejsca nie będziecie mieli z tym kłopotu.Vis à vis Mdiny za pierwszym kościołem wąska uliczka,poprowadzą was oznaczenia

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Fitnesswellpl
Zrecenzowano 26 października 2015

To byl nasz juz drugi w tym roku pobyt na Malcie i tym samym druga wizyta w Toffee & Co Uwielbiamy tam wracac! Panie wlascicielki sa przemile, miejsce bardzo klimatyczne i domowe a jedzenie przepyszne i tanie. A co najwazniejsze jest 5minut spacerkiem od Mdiny i nie ma tu tlumow halasliwych turystow. Idealne miejsce zeby zjesc cos pysznego, napic sie zimnego Ciska i omowic wrazenia po ciezkim dniu. Polecam z calego serca :)

Termin wizyty: październik 2015
Dziękujemy, anMar1984