Marsaxlokk

“Wakacje”
La Nostra Padrona — recenzja

La Nostra Padrona
Nr 11 wśród 58 Restauracje (Marsaxlokk)
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Lunch, Po godzinach, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje

Czekaliśmy ok.25 minut na stolik ale warto jedzenie to petarda smaku wszystko świeże i ma swój smak zamówiliśmy po półmisku firmowym ryba ośmiornica langustynka Kalamarnice mozna zjesc swieza ostryge cena 4 euro sztuka i napic sie dobrego maltanskiego wina.Polecam

Dziękujemy, wladekwentyl12345

Zrecenzowano 4 kwietnia 2019

Bardzo miła obsługa i przepyszne jedzenie. Owoce morza świeżo przygotowane i podane w bardzo apetyczny sposób. Warto odwiedzić to miejsce.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Dariusz S
Zrecenzowano 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Po pierwsze, odstraszają muchy. Siedząc na zewnątrz jest ich mnóstwo, siadaja na jedzenie... wszędzie. Restauracja powinna temu jakoś zaradzić. Po drugie prawie 19 euro za kurczaka (samo mięso na talerzu i nic więcej, 1 pierś)to stanowczo za dużo. Inni jedli ryby, ok ale bez foodpornu. Obsluga słaba, starali się ale byli bardzo oschli.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, Dorota P
Zrecenzowano 14 lutego 2018

Pyszne jedzenie i bardzo sympatyczna obsługa polecam zupę rybną, makaron z owocami morza i rybę dnia ( otrzymaliśmy basa morskiego )

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Angela P
Zrecenzowano 9 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Pychota! Spróbujcie ich oliwy i octu balsamico. Ośmiorniczki i kalmary zajepyszne ! Bardzo miła obsługa, witający i żegnający gości właściciel jak z „rodziny Soprano” ;)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, marekher

La Nostra Padrona — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marsaxlokk, Malta

Byłeś(-aś) w La Nostra Padrona? Podziel się wrażeniami!