“Tanio i Obrzydliwie!!! Nie polecam!!!”
Cafe De Paris — recenzja

Cafe De Paris
Nr 44 wśród 58 Restauracje (Marsaxlokk)
Kuchnie: Owoce morza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo rzadko pisze negatywne opinie, ale tym razem muszę KU PRZESTRODZE. Zamówiliśmy 2 dania:
1. Pizza - okazała się podeszwą. Mrożona pizza z marketu przy tej byłaby rarytasem.
2. Sałatka z ośmiornicą - i tu muszę przyznać, że żal mi, że zwierzę straciło życie, żeby stać się gumowatym g*wnem na talerzu. Ale to jeszcze nic, ponieważ w sałatce był WŁOS!!! Po zgłoszeniu tego obsłudze, talerz został zabrany (międzyczasie włos również został wyjęty palcami przy barze w ogródku na naszych oczach) i przyniesiony nam z powrotem z tłumaczeniem, że nie był to ludzki włos, a fragment ośmiornicy. Dodam, że nie jadłem ośmiornicy po raz pierwszy i raczej potrafię odróżnić ją od włosów.
Podsumowując: radzę omijać szerokim łukiem

Dziękujemy, iwow354

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Poziom obsługi skandaliczny, wyprosili nas, bo chcieliśmy zamówić jedynie, ich zdaniem, napoje i desery!!!

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Believie me, I'm lazy to write feedbacks but here...they force me to do so after eating in that place! One of the worst place to eat in terms of food.
Location is nice, prices are ok but food itself is disgusting! First time in my life I was thinking to walk away without finishing food on my plate(I hate to waste food) and paying for it. I didn't manage to eat everything even with extreme hunger, it was Just below any expectations. If you want to try proper seafood plate find another restaurant otherwise you will feel robbed or even raped. I'm wondering how can they serve food like that?

Odradzam jedzenie w tym miejscu!
Lubie owoce morza, dlatego zamówiłem seafood plate, to co dostałem prawie zmieniło moje zdanie na temat owoców morza. Jeszcze nigdy nie pisałem recenzji bo jestem za leniwy, ale tu zostałem do tego zmuszony. Pierwszy raz w życiu chciałem wstać od stołu nie kończąc dania i nie płacąc. Raz, że nie dostałem wszystkiego, jak wspomniałem to obsłudze dostałem kawałek ryby, który myślałem, że uratuje trochę sytuację. Finalnie nie zjadłem wszystkiego, pomimo wielkiego głodu!! Jeśli chcecie poczuć obrzydzenie do owoców morza, poczuć się oszukanym a nawet zgwalconym to to jest dobre miejsce do tego.
Poważnie!!! Będąc na wakacjach poświęciłem swój czas na to by Was przestrzec... I to w 3 językach... Pomyślcie jak musiało być źle!

Ещё никогда в жизни я не ел так отвратительной еды. Чувствую себя обманутым, а даже изнасилованным если честно. Если вы хотите попробовать хорошего seafood найдите другой ресторан, тут просто потеряете деньги и время. Я сожалею что мне надо было так написать,но такая правда. Единственное что на плюс это положение.

Dziękujemy, Ulmen71
Zrecenzowano 5 września 2018

Po przyjeździe do Marsaxlokk pospacerowaliśmy nad brzegiem zatoki. Zachęceni zapachami licznych kawiarni i restauracji zapytaliśmy o miejsce gdzie możemy zakosztować świeżych owoców morza. Wskazano nam Cafe de Paris (zielone parasole). Zamówiliśmy solidny talerz z owocami morza, smakował wybornie. Sałatka z tuńczykiem też w porządku ale bez rewelacji. Obsługa miła i sprawna. Odeszliśmy zadowoleni z wyboru.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Piotr C
Zrecenzowano 24 maja 2018

Bardzo przyjemna restauracja nad brzegiem zatoki. Obsługa bardzo miła. Kuchnia rewelacyjna. Gorąco polecam ośmiornicę- rewelacja.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, Rafal Z

Cafe De Paris — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marsaxlokk, Malta
Marsaxlokk, Malta

Byłeś(-aś) w Cafe De Paris? Podziel się wrażeniami!