“Świeże owoce moża w przystępnej cenie ”
Carrubia Restaurant — recenzja

Carrubia Restaurant
Nr 33 wśród 52 Restauracje (Marsaxlokk)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 października 2017 z urządzeń przenośnych

Duże porcje, prawie więcej krewetek niż makararonu, bardzo smaczne i świeże!(pasta 8.50 eur)Nie polecamy spaghetti bolognese(mało sosu, dużo makaronu, niewyrazisty smak) , z naszych obserwacji warto brać danie dnia, bardziej się opłaca . Pyszna przystawka, świerze pomidory w oliwie na pieczywie. Piękna lokalizacja, stoliki przy samej wodzie. Obsługa bardzo miła.

Dziękujemy, Diana B

Zrecenzowano 21 czerwca 2017

Spróbowaliśmy dania dnia - świeżej ryby z grilowanymi warzywami.
Tej pozycji nie było w menu, zapisana na potykaczu przy wejściu.

Doskonały wybór - porcje spore, ryba doskonale przyrządzona.
W oczekiwaniu na danie głównie otrzymaliśmy przystawkę.

Dziękujemy, Marta P
Zrecenzowano 17 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam tę restaurację z czystym sumieniem, mega duże porcje, bardzo smaczne i stosunkowo w dobrych cenach za sphagetti z królikiem (fedek) i z boczkiem szynką czosnkiem i swierzymi ziołaj w sosie pomidorowym plus piwo Cisk 0,5 zapłaciliśmy z małżonką 20 euro.
POLECAMY :) !

Dziękujemy, Dominik S
Zrecenzowano 17 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie w przystępnych cenach tuż nad zatoką Marsaxlokk, w sąsiedztwie rybackich łódeczek. Polecam ryby i owoce morza.

Dziękujemy, Kuba S
Zrecenzowano 6 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Pyszna zupa dnia, porcje tez niczego sobie i bardzo adekwatne ceny do tego klimat bardzo mily i gościnny w porze popołudniowej. Bardzo ciekawe smaczne domowe przystawki dodam ze darmowe czas obsługi jak na nie wielki ruch byl nieco ospaly ale nie ma sie co dziwić było juz późne popołudnie. Napewno odwiedzę to miejsce raz jeszcze podczas mojego pobytu w Marsaxlokk.

Dziękujemy, Tomash B

Carrubia Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Marsaxlokk, Malta

Marsaxlokk, Malta

Byłeś(-aś) w Carrubia Restaurant? Podziel się wrażeniami!