“Bardzo dobre miejsce.”
Country Style — recenzja

Country Style
Nr 15 wśród 18 Restauracje (Birzebbuga)

Bardzo dobre miejsce by przyjść samemu lub z rodzina. Menu obszerne, a wszystko smaczne. Podczas urlopu odwiedziliśmy wszystkie okoliczne restauracje i ta zdecydowanie wg nas jest najlepsza. Polecam burgery, owoce morza, makarony, bardzo duże porcje. Najlepszy sok pomarańczowy (świeży), i icecapuccino w całej okolicy. Można obejrzeć piłkę nożna na polskich kanałach w TV. Nie żałują alkoholu w drinkach. Bardzo miło będziemy wspominać :)

Dziękujemy, gural69

Zrecenzowano 24 lutego 2019

Do restauracji Country Style trafiliśmy przypadkiem podczas ostatniego dnia pobytu na wyspie. W restauracji trafiliśmy na Panią menadżer- Polkę!
Zostaliśmy bardzo miło przyjęci, ugoszczeni.
Owoce morza przepyszne- zamówiliśmy regionalną zupę z mulami oraz półmisek owoców morza. Wszystko pyszne, a porcja nie do zjedzenia- dostaliśmy paczkę na wynos ;) Do posiłku otrzymaliśmy świeżo upieczoną bagietkę, masło, oliwy oraz frytki.
Było przepysznie, z pewnością wrócimy tutaj podczas kolejnego pobytu na wsypie!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, blazejgrzelka
Zrecenzowano 3 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie słabe, ogólny wygląd również słaby, obsługa biegała jak mogła ale stoliki były brudne. Ludzie najczęściej przychodzili tu na standardowe angielskie śniadania co nie jest w moim guście Wiec może dlatego nie spodobało mi się w tym miejscu. Osobiście zamówiłam pizzę i kawę. Pizza na Malcie ma swój specyficzny smak i taki również miała tutaj. Kawa raczej instant.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, JoannaJasak
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Termin wizyty: październik 2019

Country Style — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Country Style? Podziel się wrażeniami!