Piękne miejsce

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019
Gosiazi
Gdańsk, Polska
Szkoda

% lat wstecz miałem okazję zobaczyć w całej niezniszczonej okazałości. Niestety teraz to już nie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 stycznia 2019
ryszardm124
Dąbrowa Górnicza, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 364)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pomimo że Okno już nie istnieje to miejsce jest nadal zachwycające. Widok robi wrażenie. Autobus podwiezie Cię bezpośrednio na miejsce, a tam jest nawet możliwość coś przegryźć oraz udać się na mini plaże żeby odetchnąć nieco od gorąca

Dziękujemy, Gosiazi
Zrecenzowano: 29 stycznia 2019

% lat wstecz miałem okazję zobaczyć w całej niezniszczonej okazałości. Niestety teraz to już nie to. Szkoda

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
Dziękujemy, ryszardm124
Zrecenzowano: 17 listopada 2018

Zapiera dech, pomimo straty jaką spowodował sztorm. Właściwie to wydarzenie jeszcze mocniej wywołuje wzruszenie kiedy się tam przebywa. A to co przychodzi ci na myśl to "Jestem Daenerys Zrodzona z Burzy, z krwi starej Valyrii. Wezmę to, co mi się należy, z pomocą ognia i krwi!"

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, 730zuzab
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2018

Mimo, iż Azure Window już nie istnieje, to widok roztaczajacy się z krańca wyspy Gozo zapiera dech w piersi, zwłaszcza, jeśli traficie na wietrzystą pogodę. Grzywy fal cudownie rozbijające się o skały, fale, które gdzieś w oddali majaczą na horyzoncie, słońce przypiekajace ramiona. Coś cudownego, piękne miejsce. warto zostać chwilę dłużej, usiąść i kontemplować ten cud natury, na prawdę warto bo miejsce jest ultra piękne.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, 442kamilah
Zrecenzowano: 20 lipca 2018

Widziałem Azure Window przed zawaleniem, oraz odwiedziłem to miejsce po zawaleniu. Mimo, że głównej atrakcji już nie ma i tak uważam że warto tam pojechać bo widoki są przepiękne! Polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2018
Dziękujemy, tata_malolata