Tłok

Będąc na Comino, miejsce które trzeba odwiedzić. Laguna jest piękna jej kolor wody i dno wyróżnia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019
Rodzic4
Rajska plaża

Warto odwiedzić poza sezonem,fajna przejazdzka motorówką,na miejscu krystaliczna woda i teren do... Przeczytaj więcej

MABI19
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 357)

Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak chcesz się zrelaksować, to niestety nie tutaj. Nie ma miejsca, żeby się nawet rozbić, multum ludzi, jedzenie tandetne. W necie wyczytasz, że to raj na Malcie, a w rzeczywistości masz wrażenie, że każdy na skale leży za karę i nie chce od razu wracać, bo wydał 10-13€ na dojazd. Plus za fotogeniczną lagunę i Panią od wodnych taksówek, dzięki której zdążyliśmy na samolot!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, maciekjakubicz
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Plusy: Bardzo fajna woda, ciepła, przejrzysta. Długo pod wodą jest piasek. Może siedzieć w wodzie non stop.

Minusy: Jest strasznie dużo ludzi. Nie ma skrawka wolnej przestrzeni. Wszystko jest zajęte prze leżaki, które są drogie. Jak tylko przysiadziesz na pustym, zaraz podbiegają I każą płacić. Nie można nikomu odstąpić leżaka, bo te są sprzedawane kilka razy w ciągu dnia. Można usiąść na skale, jeżeli jest wolne miejsce, bo ludzie rzucają swoje ręczniki.
Dużo obleśnych straganów z jedzeniem.
Sam transport też jest tragiczny. Myślę że lepiej pojachac dużym promem, a nie tymi małymi od naganiaczy, bo w drodze powrotnej dzieją się makabryczne sceny! Ludzie się przepychaja się, tratuja, byle się dostać na lajbe.

Podsumowanie:
Za dużo ludzi I mafia leżakowa która zagrania każda wolna przestrzeń.

1  Dziękujemy, mateuszk407
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, kto jeszcze się waha! Byłam na Blue Lagoon w sierpniu, mniej więcej o godzinie 11.30 i nie rozumiem ludzi, który skarżą się na tłok. Okej jest bardzo dużo ludzi, ale równie dobrze tyle samo można spotkać w sobotę nad jeziorem w Polsce, budki z jedzeniem i piciem są ustawione po jednej stronie skał( skupione w 1 miejscu) a nie porozrzucane po całej wyspie tak jak często bywa to na polskiej plaży. Rejs motorówka trwa ok 10min ( przy zakupie biletów dla większej liczby osób polecam się targować, można zyskać rejs na Caves w gratisie :) Reasumując woda piękna lazurowa i rzeczywiście tak jak jeden z komentujących wcześniej już napisał: „ Być na Malcie a nie popłynąć na Blue Lagoon to jak być w Paryżu a nie zobaczyć wieży Eiffla” ;)

Dziękujemy, Julia S
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Być na Malcie i nie zobaczyć Niebieskiej Laguny ? To tak jak pojechać do Paryża i nie widzieć Eiffel Tower.Plaża zrobiła na mnie ogromne wrażenie .Na plaży są food trucki oraz niesamowite drinki w ananasie które trzeba koniecznie skosztować.Od razu mówię że jak ktoś ceni sobie spokój to ta plaża nie jest dla niego

Dziękujemy, Dawcio95
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele osób mówiło mi że Comino , blue lagoon I crystal lagoon to punkty obowiązkowe podczas wypadu na Maltę. Woda faktycznie krystalicznie czysta i przecudnie błękitna, jednak dobijając do brzegu czar trochę pryska.. Budki z lodami, drinkami , parasolami, MILION turystów, leżak obok lezaka, ścisniete na mikroskopijnej powierzchni. Wypożyczenie leżaka to koszt 10Eur, parasola też 10 Eur,. Uwaga na meduzy!

Dziękujemy, iwonaskw