Warto zaglądnąć. Ale nie dla wszystkich....

Oczywiście będąc na Gozo , czy Malcie nie można pominąć Cuminno i słynnej Blue Lagun. Dla minie za... Przeczytaj więcej

krzysztofd709
Kłodzko, Polska
Tłok

Będąc na Comino, miejsce które trzeba odwiedzić. Laguna jest piękna jej kolor wody i dno wyróżnia... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 czerwca 2019
Rodzic4
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 342)

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam każdemu, kto jeszcze się waha! Byłam na Blue Lagoon w sierpniu, mniej więcej o godzinie 11.30 i nie rozumiem ludzi, który skarżą się na tłok. Okej jest bardzo dużo ludzi, ale równie dobrze tyle samo można spotkać w sobotę nad jeziorem w Polsce, budki z jedzeniem i piciem są ustawione po jednej stronie skał( skupione w 1 miejscu) a nie porozrzucane po całej wyspie tak jak często bywa to na polskiej plaży. Rejs motorówka trwa ok 10min ( przy zakupie biletów dla większej liczby osób polecam się targować, można zyskać rejs na Caves w gratisie :) Reasumując woda piękna lazurowa i rzeczywiście tak jak jeden z komentujących wcześniej już napisał: „ Być na Malcie a nie popłynąć na Blue Lagoon to jak być w Paryżu a nie zobaczyć wieży Eiffla” ;)

Dziękujemy, Julia S
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Być na Malcie i nie zobaczyć Niebieskiej Laguny ? To tak jak pojechać do Paryża i nie widzieć Eiffel Tower.Plaża zrobiła na mnie ogromne wrażenie .Na plaży są food trucki oraz niesamowite drinki w ananasie które trzeba koniecznie skosztować.Od razu mówię że jak ktoś ceni sobie spokój to ta plaża nie jest dla niego

Dziękujemy, Dawcio95
Zrecenzowano: 17 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wiele osób mówiło mi że Comino , blue lagoon I crystal lagoon to punkty obowiązkowe podczas wypadu na Maltę. Woda faktycznie krystalicznie czysta i przecudnie błękitna, jednak dobijając do brzegu czar trochę pryska.. Budki z lodami, drinkami , parasolami, MILION turystów, leżak obok lezaka, ścisniete na mikroskopijnej powierzchni. Wypożyczenie leżaka to koszt 10Eur, parasola też 10 Eur,. Uwaga na meduzy!

Dziękujemy, iwonaskw
Zrecenzowano: 5 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z piękniejszych miejsc do zobaczenia na Malcie, polecam być jak najwcześniej żeby zobaczyć lagunę bez ogromnych tłumów. O 10 było już całkiem sporo ludzi, mimo znalezienia skrawka wolnego miejsca na piasku, nie można było tego nazwać jednak odpoczynkiem.

1  Dziękujemy, Agata_Ku
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Będąc na Malcie koniecznie trzeba wybrać się na rejs na wyspy Gozo i Comino. Zatoka Blue Lagoon jest punktem obowiązkowym - w sezonie, co prawda, trochę tłoczna, ale pozwala się nacieszyć bajkowymi widokami i niezwykłego koloru wodą.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Monika R