“Knajpka turystyczna ”
Cafe Laila — recenzja

Cafe Laila
Nr 2 wśród 25 Restauracje (Mestia)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czytam różne recenzje i uważam że wszystko zależy od celu wizyty w Mesti. Jeżeli przyjeżdża się turystycznie z plecakiem żeby poznawać Gruzińską kuchnie, kulturę to świetna knajpka turystyczna z klimatem. Jedzenie pyszne aczkolwiek Gruzińskie, kwestia gustu nie każdemu smakuje. Jednak trzeba powiedzieć że jest świetne. Zdecydowanie polecam.

1  Dziękujemy, Guteno

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Fajna restauracja z dobrym jedzeniem. Jadłem tam chyba najlepsze odżachuri w Gruzjii. Żona jadła pieczarki zapiekane z serem sulguni, też smaczne. Znajomi jedli inne rzeczy i też chwalili. Ładny wystrój, graja jakąs muzykę. Polecam w Mestii. Najlepszy dowód, że tam jest nieźle, to fakt, że spotkaliiśmy w środku (zupelnie przypadkowo) naszą przewodniczkę - Gruzinkę.

1  Dziękujemy, Misio1123
Zrecenzowano 26 lipca 2019

Spędziliśmy wraz z przyjaciółmi w tym miejscu fantastyczny wieczór. Gruzińska muzyka, tańce, jedzenie, wino, piwo. Wszystko podane w takim klimacie, że nie chce ci się wychodzić.Bark prądu co jakiś czas w ogóle nie przeszkadzał. Wtedy np. kapela przechodziła na śpiew a capello. Obeszliśmy Mestię i wydaje nam się, że jest to najbardziej klimatyczna miejscówka. POLECAM W 100%.

1  Dziękujemy, ok11000000
Zrecenzowano 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W skrócie- jestem tu 2 raz w przeciągu 3 lat i jestem rozczarowany. Jedzenie okropne, szaszłyk z kurczaka paskudny (mięso miało chyba z 50 lat)
Zupa kharcho to pomidorówka w najgorszym wydaniu z kawałkami twardej i łykowatej wołowiny (tez chyba ze 100 letniego wołu)
Więcej nie zamawialiśmy bo nie warto wydawać kasy w tym miejscu...

Dziękujemy, MarcinKatowice
Zrecenzowano 14 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy omlet i sałatka gruzińska z orzechami (pyszna) i kawa, Całość godna polecenia. Obsługa sprawna. Jeszcze tam wrocimy

1  Dziękujemy, Anna K

Cafe Laila — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mestia, Upper Svaneti

Byłeś(-aś) w Cafe Laila? Podziel się wrażeniami!