“Słaba organizacja pracy. Jedzenie średnie”
Sunseti — recenzja

Sunseti
Nr 14 wśród 25 Restauracje (Mestia)
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa poinformowała Nas o czasie oczekiwania-max 40min. Po 1.3h zwróciliśmy Paniom uwagę, że czekamy już ponad czas, a większość osób która przyszla po Nas otrzymała już dawno swoje zamówienia. Jedna z Naszych znajomych dwa razy upominala się o chleb który zamówiła do sałatki. Za drugim razem go otrzymała-kelnerki za barem nie były zajęte niczym ważnym. Podsumowując-jedzenie średnie, cóż nie opłacało się czekać tak długo. Długi czas oczekiwania. Nie było możliwości skorzystania z WiFi. Hasło zostało nam podane, niestety nie działało.

Dziękujemy, Ola S

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

W porze kolacji przeważnie restauracja jest pełna i trzeba czekać na wolny stolik ale warto. Jedzenie bardzo smaczne - fenomenalne adżapsandali! Ceny bardzo przyzwoite. Wino dobre. Obsługa sympatyczna - obsługująca nas pani kelnerka bardzo miła. Polecamy!

Dziękujemy, Justyna_Polska
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiłem jedno z moich ulubionych podczas wyjazdów do Gruzji dań -kurczaka Szkmeruli i trochę rozczarowanie bo chociaż porcja sluszna,mięso delikatne ale prawie nie wyczuwalo się smaku czosnku i to zaniza trochę ocene,chociaż w ubiegłych latach jadłem tam inne potrawy i były bez zarzutu.Może to porostu odczucie subiektywne. Napewno warto odwiedzić ten lokal.

Dziękujemy, bfalborski
Zrecenzowano 15 czerwca 2018

W sunseti byliśmy dwukrotnie, Chaczapuri z serem było ok chociaż coś nie tak było z serem który wylewał się z ciasta. Kubdari za to bardzo dobre. Następnym razem chcieliśmy przeżyć powtórkę z Kubdari jednak nie było akurat dostępne więc zdecydowaliśmy się na chinkali, którym nie można było nic zarzucić. Ceny ok, obsługa też w porządku

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Maciej W
Zrecenzowano 27 lipca 2017

Z zewnątrz nie robi specjalnego wrażenie. A to dlatego, że z tylu jest przyjemny ogródek. Jedzenie super. Ceny rozsądne. Obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, Piotr W

Sunseti — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mestia, Upper Svaneti

Byłeś(-aś) w Sunseti? Podziel się wrażeniami!