“Przepyszne owoce morza”
Muralhas Bar — recenzja

Muralhas Bar
Nr 3 wśród 15 Restauracje (Canical)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 21 czerwca 2018

Byliśmy bardzo zadowoleni - zdecydowanie warto. Polecam wszystkim - pysznie, świeżo, niedrogo. Obsługa bardzo miła.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, Leedeya

Zrecenzowano 2 maja 2018

Świetne owoce morza w bardzo rozsądnych cenach. Wszystko świeżo przygotowane. Koniecznie trzeba tam zawitać.

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, agnieszkaeste
Zrecenzowano 4 lutego 2018

Byliśmy 2 razy, za każdym razem objedzeni na maxa. Pyszne lapas, krewetki, ośmiornica w sosie pomidorowym, trochę brak klimatu oraz nie wiadomo gdzie ejst wejście główne, plus za parking przy lokalu i Brise Maraqua :)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Alicja S
Zrecenzowano 25 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo przystępne cenowo. Szybka obsługa i swietma jakość. Lapas po 3.5. Warto tez spróbować kawalki osmiorniczki marynowane w occie i oliwie wraz z frytkami (Polvo Escabeche). Będąc w okolicy warto tam zawitać. O jakości może świadczyć również pelna sala miejscowych gości.

Termin wizyty: wrzesień 2017
1  Dziękujemy, Ja P
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

To miejsce uzależnia.
Pyszne, dobrze przyrządzone i świeże owoce morza w super cenach. Bardzo dużo miejscowych. Ruch spory, ale wszystko sprawnie funkcjonuje.
Gorąco polecam.

Termin wizyty: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, _ukaszp659

Muralhas Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Muralhas Bar? Podziel się wrażeniami!