“Szybko i pysznie”
Karczma U Putina — recenzja

Karczma U Putina
Zrecenzowano 6 września 2019

Świetne miejsce na szybki posiłek w niezobowiązującej atmosferze. Obsługa sprawna, ceny przyzwoite. Pstrąg szczególnie warty polecenia.

Dziękujemy, Maciej B

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała i bardzo szybka obsługa. Wyśmienite jedzenie i bardzo duże porcje za nie wygórowaną cenę. !

Dziękujemy, Marcin S
Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęciły nas opinie, a w efekcie niesmak nadmiaru soli pozostał... Pstrąg był "przeciągniety" i zdecydowanie za słony. Nie wybrałabym się ponownie do tego lokalu. Było nas 5 os i każda z nas ma takie same odczucia...

Dziękujemy, KarolinaW1263
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Tragedia schabowy spalony wysuszony. Cena zbyt wysoka....kelnerki nie wiedzą kto co zamawia, kręcą się z jedzeniem i eypytuja klientów. Nie polecam nikomu

Dziękujemy, KarolinaK2586
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Właśnie zjedliśmy żurek na poziomie przydrożnego baru, bez jajka, z żylastymi kawałkami kiełbasy. Dalszych dań nie próbowaliśmy, zbyt duże ryzyko. Sugerowaliśmy się pozytywnymi opiniami z internetu i nie wiem skąd one się wzięły bo my jesteśmy BARDZO ROZCZAROWANI.Ceny nie adekwatne do jakości dania.

Dziękujemy, Katarzyna A

Karczma U Putina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Żywiec, Województwo śląskie

Międzybrodzie Żywieckie, Województwo śląskie

Czernichów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Putina? Podziel się wrażeniami!