“Gorąco polecam”
Karczma U Putina — recenzja

Karczma U Putina
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniała i bardzo szybka obsługa. Wyśmienite jedzenie i bardzo duże porcje za nie wygórowaną cenę. !

Dziękujemy, Marcin S

Zrecenzowano 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęciły nas opinie, a w efekcie niesmak nadmiaru soli pozostał... Pstrąg był "przeciągniety" i zdecydowanie za słony. Nie wybrałabym się ponownie do tego lokalu. Było nas 5 os i każda z nas ma takie same odczucia...

Dziękujemy, KarolinaW1263
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Tragedia schabowy spalony wysuszony. Cena zbyt wysoka....kelnerki nie wiedzą kto co zamawia, kręcą się z jedzeniem i eypytuja klientów. Nie polecam nikomu

Dziękujemy, KarolinaK2586
Zrecenzowano 5 sierpnia 2019

Właśnie zjedliśmy żurek na poziomie przydrożnego baru, bez jajka, z żylastymi kawałkami kiełbasy. Dalszych dań nie próbowaliśmy, zbyt duże ryzyko. Sugerowaliśmy się pozytywnymi opiniami z internetu i nie wiem skąd one się wzięły bo my jesteśmy BARDZO ROZCZAROWANI.Ceny nie adekwatne do jakości dania.

Dziękujemy, Katarzyna A
Zrecenzowano 20 lipca 2019

Zwabiony dobrą oceną na tripadvisor postanowiłem skosztować pstrąga z grilla. Uważam, że to najlepsza forma przygotowywania ryb. Niestety spotkał mnie zawód. Pstrąg przesolony na tyle że nie czuć było smaku, zielenina, którą był wypełniony niestety nie obroniła ryby. Sałatka polana sosem musztardowym nie w moim guście. Współbiesiadnicy byli bardziej zadowoleni ale nie wzięli ryby. Całości dopełniają frytki czyli mrożony koszmar polskiej gastronomii nie pamiętającej jak dobrze smakują frytki smażone ze świeżych ziemniaków. Dopełnieniem zaskoczeń jest brak możliwości zapłaty kartą. Serio??? W XXI w. i przy takim ruchu. Ciekaw jestem powodów ? Ocenę podwyższyłem o oczko ponieważ pozostałym osobom raczej smakowało.

Dziękujemy, SKrakowski

Karczma U Putina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Żywiec, Województwo śląskie

Międzybrodzie Żywieckie, Województwo śląskie

Czernichów, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karczma U Putina? Podziel się wrażeniami!