Zrecenzowano: 20 czerwca 2016

wspaniale jedzenie mily gospodarz kuchnia i jedzenie rewelacja zwlaszcza szynki sery i inne zeczy czego dusza zapragnela cena rewelacja za 2 dniowy pobyt wypoczolem jak nigdy zal bylo wyjezdzac co cikawe mozna bylo zostac do wieczora w niedziele nigdy sie z czyms tekim nie spotkalem chyle w kierunku wlasciciela czolo stary goral ze slaska

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, ludwikbury
Zrecenzowano: 5 stycznia 2016

Pokoje zadbane, niewygodne łóżka niestety, czystość do poprawienia, strasznie słychać co się dzieje w pokojach obok. Miła obsługa, dojazd do ośrodka nieoznakowany, szczególnie,że wjeżdża się pod zakaz.

Termin pobytu: grudzień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Tomek W
Zrecenzowano: 6 grudnia 2015

Tego się spodziewaliśmy przyjeżdżając na towarzyskie spotkanie ze św. Mikołajem. Miła obsługa, w pokoju czysto, pościel ubrana, prześcieradło do rozłożenia na łóżku, ręczniki, ciepłą woda o każdej porze. Mogliśmy skorzystać z sali na przyjęcie świętego. Mieliśmy salę do dyspozycji z możliwością degustacji naszych produktów na tutejszych talerzach. Mieliśmy wszystko to, czego nam było trzeba. Śniadanie było w formie szwedzkiego stołu. W zasadzie niczego więcej nam nie było potrzeba, jeżeli nie brać pod uwagę miejsca na parkingu przy ośrodku i trochę wyższej temperatury w pokoju. Reasumując - solidny ośrodek FWP - można by rzec tym, którym ten historyczny skrót coś mówi.

Termin pobytu: grudzień 2015
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi