Modern, delightful design/Nowoczesna, zachwycająca konstrukcja

Zrecenzowano: 16 lipca 2019
BeataF320
Berno, Szwajcaria
Nowoczesnie

Zrecenzowano: 15 lipca 2019
pawe_r822
Łódź, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (8 323)

Zrecenzowano: 16 lipca 2019

This is a delightful, modern design. It looks and shines like a fish scale, which is a brilliant idea and makes a gild impression in the sunshine. It's a must see.

To jest zachwycająca, nowoczesna konstrukcja. Wygląda i błyszczy się jak rybia łuska co jest genialnym pomysłem i robi ogrone wrażenie w blasku słońca. Koniecznie zobaczcie.

Dziękujemy, BeataF320
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny budynek. nowoczesna, odważna architektura . Nie mieliśmy możliwości zobaczenia sali koncertowej. Nie wiem też nic o repertuarze. Od opery można rozpocząć zwiedzanie miasta. Warto .

Dziękujemy, pawe_r822
Zrecenzowano: 6 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowo należy wejść do środka i zobaczyć to wszystko od wewnątrz! W środku można znaleźć kilka sklepów pamiątkowych, restauracje, na telewizorze jest wyświetlany film dokumentalny z budowy Harpy. Świetnie widać z tego miejsca panoramę gór.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, mr_sander00
Zrecenzowano: 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Obiekt chyba wyłącznie Pr, y iagajacy fotografów. Naprawdę nie mam pojęcia co można tam innego robić. Jakiś sklepik z pamiątkami i restauracja. Wsumie pustka. Wi fi darmowe o

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, B8826CLmarcinp
Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Nawet jeśli nie na koncert to warto zobaczyc sam budynek, nie tylko z zewnatrz ale także wnętrze. Ciekawy przykład nowoczesnej architektury w Islandzkim wydaniu

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, DarkMike77