“Pyszności ”
Pakkhus Restaurant — recenzja

Pakkhus Restaurant
Nr 3 wśród 19 Restauracje (Hofn)
Kuchnie: Międzynarodowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super jedzenie, miła obsługa, sympatyczny klimat. Najlepsze langustnika, jakie jadłam na Islandii, łosoś z krewetkami też super. Nawet wino było dobre :)Zdecydowanie polecam.

Dziękujemy, agatad638

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

W drodze dookoła Islandii, zjechaliśmy z drogi nr 1 do Hoff na lunch. Restauracja w starym portowym magazynie, prosty śle ciepły wystrój, miła obsługa. Zupa z langustynek bardzo dobra, podobnie langustynki z grila w maśle. Trochę mniej udana pizza z langustynkami.

Dziękujemy, pierrewaw
Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W miejscowości z 2000 mieszkańców to skarb. Nadzwyczaj dobre jedzenie z elementami zaskoczenia. Sup podane w Naszem odczuciu jako „rybna lazania” i ... doskonała. Ryby i langusty palce lizać. Tanio nie jest ale warto nie raz.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, robertrN1691QC
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, fantastyczna atmosfera i bardzo klimatyczny wystrój. Obsługa uprzejma. Jedzenie podane szybko. Smakowało nam „fish and chips” oraz „trditional fish stew”.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 536maciejm
Zrecenzowano 7 października 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonała restauracja z miejscowymi specjałami. Palce lizać! Bardzo dobra baranina i świetne przystawki. Desery niebiańskie.

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, przem_z_lasu

Pakkhus Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Hofn, East Region

Byłeś(-aś) w Pakkhus Restaurant? Podziel się wrażeniami!