Zrecenzowano: 5 września 2019

Śliczne widoki, ośrodek oraz obsługa. Pokoje czyste, schludne i przestronne. Blisko do morza. Jedzenie dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Duży wybór lokalnych trunków. Dużym plusem są bezpłatne leżaki oraz parasole. Polecam

Dziękujemy, Agatalu99
Zrecenzowano: 5 września 2019

Piękny, zielony, spokojny ośrodek, blisko do morza :), przyjazna oraz pomocna obsługa, miejsce idealne na wyjazd z bąbelkami, jedzenie smaczne, alkohole alkoholowe, duuuże, chłodne baseny, ogromnym plusem są darmowe leżaki oraz parasole. Polecam!

Dziękujemy, Kacztery
Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel fajny dla rodzin z dziećmi cisza i spokój jedzenie dobre woda w basenach ciepła codziennie połączenie busami do centrum miasta Kyrenia oraz na plażę w pobliżu market możliwość wypożyczenia auta w hotelu

Dziękujemy, Kamilxx89
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Zawiodłam się na całego :( dwa tygodnie wkurzania się. Ale zacznijmy od początku.
Dostaliśmy pokój 3 osobowy a byliśmy w czwórkę. Przez tydzień mieliśmy trzy poduszki, trzy ręczniki. W końcu się wkurzyłam i dostaliśmy brakującą poduszkę i ręcznik. Pokój ok, ale te ohydne, brudne firany na całej ścianie mogli by sobie darować.Brodzik cały czas się zatykał, panel w prysznicu nie działał.Recepcja tragiczna, śmierdząca i z kotami. Jedzenie tragiczne, bez frytek, pizzy i spagetti. Ciągle to samo, najlepsza potrawa serwowana na obiad i kolację to kukurydza z puszki na ciepło z wody oraz to samo z groszkiem. Dwa rodzaje mięsa i ryba choć trudno to nazwać rybą bo same ości to były.Brak opisu potraw. Brak przekąsek, ale za to można było kupić przy basenie bardzo drogie lody, pizzę i frytki.Obsługa hotelu fatalna. Huśtawki na placu zabaw tydzien czasu były zepsute, brudno przy basenach i co najlepsze latające parasole w wietrzne dni. Parasole były po prostu zdewastowane.Przewróciła się latarnia przy basenie i leżała tak 2 dni.Bardzo mała liczba leżaków i codzienna walka o wolne. Spadł głośnik i podniesiono go na drugi dzień, ale chyba zrobili to turyści NIe polecem hotelu. Wszędzie koty, ogrod piękny ale tez mocno nie zadbany.Bardzo daleko do plaży, brak możliwości spaceru ze wzdlędu na brak chodnika.Plaża ok. Na terenie hotelu brudno.Bardzo słaby internet.
Do plusów należa czyste, codziennie sprzatane pokoje, czyste baseny i piekne rosliny i widoki.

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel po remoncie, pokój bardzo ładny, duży z balkonem. W pokoju znajduje się klimatyzacja, telewizor i lodówka. Co najważniejsze wszystko działa. Na obiekcie są cztery baseny i plac zabaw dla dzieci. Jedzenie przyzwoite, duży wybór. Bardzo duży teren, na początku dostaje się mapkę, aby się nie zgubić. Obsługa miła, pokoju sprzątane codziennie.

Dziękujemy, PaulinaS2285