Alsancak - Karavas
Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel fajny dla rodzin z dziećmi cisza i spokój jedzenie dobre woda w basenach ciepła codziennie połączenie busami do centrum miasta Kyrenia oraz na plażę w pobliżu market możliwość wypożyczenia auta w hotelu

Dziękujemy, Kamilxx89
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Zawiodłam się na całego :( dwa tygodnie wkurzania się. Ale zacznijmy od początku.
Dostaliśmy pokój 3 osobowy a byliśmy w czwórkę. Przez tydzień mieliśmy trzy poduszki, trzy ręczniki. W końcu się wkurzyłam i dostaliśmy brakującą poduszkę i ręcznik. Pokój ok, ale te ohydne, brudne firany na całej ścianie mogli by sobie darować.Brodzik cały czas się zatykał, panel w prysznicu nie działał.Recepcja tragiczna, śmierdząca i z kotami. Jedzenie tragiczne, bez frytek, pizzy i spagetti. Ciągle to samo, najlepsza potrawa serwowana na obiad i kolację to kukurydza z puszki na ciepło z wody oraz to samo z groszkiem. Dwa rodzaje mięsa i ryba choć trudno to nazwać rybą bo same ości to były.Brak opisu potraw. Brak przekąsek, ale za to można było kupić przy basenie bardzo drogie lody, pizzę i frytki.Obsługa hotelu fatalna. Huśtawki na placu zabaw tydzien czasu były zepsute, brudno przy basenach i co najlepsze latające parasole w wietrzne dni. Parasole były po prostu zdewastowane.Przewróciła się latarnia przy basenie i leżała tak 2 dni.Bardzo mała liczba leżaków i codzienna walka o wolne. Spadł głośnik i podniesiono go na drugi dzień, ale chyba zrobili to turyści NIe polecem hotelu. Wszędzie koty, ogrod piękny ale tez mocno nie zadbany.Bardzo daleko do plaży, brak możliwości spaceru ze wzdlędu na brak chodnika.Plaża ok. Na terenie hotelu brudno.Bardzo słaby internet.
Do plusów należa czyste, codziennie sprzatane pokoje, czyste baseny i piekne rosliny i widoki.

Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Hotel po remoncie, pokój bardzo ładny, duży z balkonem. W pokoju znajduje się klimatyzacja, telewizor i lodówka. Co najważniejsze wszystko działa. Na obiekcie są cztery baseny i plac zabaw dla dzieci. Jedzenie przyzwoite, duży wybór. Bardzo duży teren, na początku dostaje się mapkę, aby się nie zgubić. Obsługa miła, pokoju sprzątane codziennie.

Dziękujemy, PaulinaS2285
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Z rodzinnym hotelem nie ma to nic wspólnego, hotel brudny, obskurny, zdjęcia które go przedstawiają nie mają nic wspólnego z rzeczywistością, bark jakiegokolwiek jedzenia dla dzieci, jedzenie typu bufet przez 1 tydzień to samo kasza ryż i jakiś kurczak bez smaku ogólnie jedzenie tragiczne plus włosy we wszystkich możliwych daniach, obsługa tragiczna niemiła, arogancka, w hotelu brudno śmieci wszędzie, brak wystarczającej ilości leżaków przy basenach zjeżdżalnia przez tydzień czasu nie działały choć były reklamowane jako główna atrakcja. bardzo daleko do plaży, poza hotelem wszechobecne śmieci wręcz można powiedzieć że wysypiska śmieci.
NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dziękujemy, Mateusz M
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wszystko to co wyżej napisane że brudno,że niemiła obsługa to prawda. Osoby pracujące w restauracji zachowują się jakby były za karę w pracy może poza barmanem który widać że jest zmęczony bo zasuwa jak Mrówka a cała reszta rusza się jakby miała Ołów tyłku. Zero organizacji w obsłudze gości menadżer restauracji starszych Łysy Pan nie potrafi tego w ogóle ogarnąć za tym że chodzi się uśmiecha to nic nie robi. Może ci którzy byli w maju i czerwcu byli zadowoleni z ilości leżaków i niestety trafiliśmy na czterodniowe tureckie święta to był jakiś koszmar. Pomijam już fakt że obsługa lepiej traktuje Turków niż innych turystów obsługuje ich bez kolejki. To jak oni zachowują się np. na basenie gdzie potrafią zrzucić ręczniki innych gości i zabrać Leżaki. Są straszni Głośni pozostawiają po sobie w restauracji taki syf że nie da się po nich usiąść kłócą się o wszystko...Do basenu dla dorosłych wrzucają swoje Wrzeszczące dzieciaki. Ale najlepsze było to że nawet wodę mineralną daja tylko na kolacji...zamiast postawić lodówkę żeby ludzie mogli podchodzić i brać sobie butelki. Jak poprosiłam o wodę na śniadaniu to kazali za nią zapłacić .Żenada...‍♀️Generalnie gdzieś mają sprzątanie zarówno na plaży jak i wokół basenu. Panie sprzątaczki skracają sobie drogę przez basen i z wózkami jadą prawie ludziom po nogach...A i jeszcze pan Rezydent Mateusz z Exim tour To zarozumiały człowiek mający o sobie bardzo dobre zdanie a nie potrafiący się kulturalnie zachować jeżeli goście rezygnują z wycieczki o którą prosili ponieważ na ulotce którą dał było 25 € a okazało się że kosztuje 50 €. Normalnie się obraził i wyszedł z hotelu bez słowa do widzenia nawet..Jedyną zaletą tego hotelu jest faktycznie piękna zieleń i ładne widoki na plaży cała reszta do poprawy...moim zdaniem 3-

Dziękujemy, Anna Z