Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Wszystko to co wyżej napisane że brudno,że niemiła obsługa to prawda. Osoby pracujące w restauracji zachowują się jakby były za karę w pracy może poza barmanem który widać że jest zmęczony bo zasuwa jak Mrówka a cała reszta rusza się jakby miała Ołów tyłku. Zero organizacji w obsłudze gości menadżer restauracji starszych Łysy Pan nie potrafi tego w ogóle ogarnąć za tym że chodzi się uśmiecha to nic nie robi. Może ci którzy byli w maju i czerwcu byli zadowoleni z ilości leżaków i niestety trafiliśmy na czterodniowe tureckie święta to był jakiś koszmar. Pomijam już fakt że obsługa lepiej traktuje Turków niż innych turystów obsługuje ich bez kolejki. To jak oni zachowują się np. na basenie gdzie potrafią zrzucić ręczniki innych gości i zabrać Leżaki. Są straszni Głośni pozostawiają po sobie w restauracji taki syf że nie da się po nich usiąść kłócą się o wszystko...Do basenu dla dorosłych wrzucają swoje Wrzeszczące dzieciaki. Ale najlepsze było to że nawet wodę mineralną daja tylko na kolacji...zamiast postawić lodówkę żeby ludzie mogli podchodzić i brać sobie butelki. Jak poprosiłam o wodę na śniadaniu to kazali za nią zapłacić .Żenada...‍♀️Generalnie gdzieś mają sprzątanie zarówno na plaży jak i wokół basenu. Panie sprzątaczki skracają sobie drogę przez basen i z wózkami jadą prawie ludziom po nogach...A i jeszcze pan Rezydent Mateusz z Exim tour To zarozumiały człowiek mający o sobie bardzo dobre zdanie a nie potrafiący się kulturalnie zachować jeżeli goście rezygnują z wycieczki o którą prosili ponieważ na ulotce którą dał było 25 € a okazało się że kosztuje 50 €. Normalnie się obraził i wyszedł z hotelu bez słowa do widzenia nawet..Jedyną zaletą tego hotelu jest faktycznie piękna zieleń i ładne widoki na plaży cała reszta do poprawy...moim zdaniem 3-

Dziękujemy, Anna Z
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

- brak animacji
- brudno
- daleko do morza i problem z transferami
- all inclusive SOFT co chwile trzeba coś kupować dzieciom a ceny wysokie
- zbyt mało leżaków
- obsługa niezbyt zainteresowana pomocą , chodzą brudni po restauracji
- słabe jedzenie np jedyne owoce to arbuz i melon
- słaby napoje

+ogród

3  Dziękujemy, Artur K
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Mógłbym na początek skopiować recenzję Joanny z 7 sierpnia - nie wiem skąd tyle dobrych opinii. Naprawdę dokładnie sprawdzam każdy hotel i - choć nie spodziewałem się cudów - liczba pozytywnych opinii zachęcała. Ale po kolei:

POŁOŻENIE
Hotel faktycznie położony po środku niczego, natomiast można było się z niego wydostać bezpłatnie regularnymi autobusami na plażę, płatnie do Kyrenii za 2 euro/os w 1 stronę (a stamtąd także do Nicosii).

PLAŻA
Bardzo przyjemna plaża, niedaleko hotelu (10 min busem), piaszczysta, łagodne wejście, długo płytka, czysta woda. Dzieci bawiły się na niej świetnie - przestaliśmy już szukać hotelu z plażą przy obiekcie bo plażowanie średnio wychodziło, a tutaj spróbowaliśmy i wyszło na tyle że wróciliśmy.

BASENY
Najlepszy punkt tego hotelu, faktycznie wszystkie 4 baseny działają, sprawdzają się, zjeżdżalnie (choć nie cały dzień) działają i można z nich spokojnie korzystać. Porażką jest temat leżaków co jest oczywiście konsekwencją zarówno ich ograniczonej liczby jak i mentalnością ludzi tradycyjnie rezerwujących ręcznikami. My - nie uginając się temu choremu trendowi - nie skorzystaliśmy z leżaków, poza ostatnim dniem pobytu kiedy faktycznie nam się udało.

POKÓJ
Bez szału i bez dramatu. Nie mały ale też bez przestrzeni. Niby czysty ale jednak liczne zasłony czy fotele wydają się być zakurzone. Łazienka ok, klimatyzacja działa.

JEDZENIE
Tutaj jest dramat. Naprawdę nie lubiłem czytać słabych opinii o jedzeniu, kolejkach itd. bo - przepraszam - "Polaczek pojechał się nażreć". Ale są jakieś granice! To jedzenie, ehh, czasem pisze się że monotonne - owszem to było monotonne ale niechby było monotonne ale smaczne, jednak najgorsza była jego jakość. Na większości posiłków (wszystkie tylko w 1 restauracji) po krótkim czasie omijaliśmy 80-90% miejsc, na śniadanie jedząc codziennie świeżo smażone jajka sadzone i pieczywo. Praktycznie brak owoców, niesmaczne warzywa. Prawie brak smacznych potraw, brak klasycznych zapychaczy jak frytki, pizza, lody, galaretka, które zawsze najwyżej ratują. Ciężko więcej pisać. Przynajmniej "wczasy" były dietetyczne ;)
Napoje i alkohole klasyka, wiadomo jaki poziom jest w all inclusive.
Ostatniego dnia, po godzinie 12 (pomimo pobytu do wieczora) dostęp do napojów tylko w restauracji, po 14 w ogóle. Teraz brzmi to pewnie jak czepianie się ale na miejscu wywołało to falę oburzenia.

OGÓLNIE
Generalnie jesteśmy niezadowoleni i rozczarowani natomiast zawsze są różne strony - jedzenie dramat, baseny super, leżaki już gorzej, plaża ok, obsługa taka sobie, czystość taka sobie. Praktycznie brak darmowego wifi (w 1 restauracji), poza tym płatny (w obecnych czasach) i wolny.
W wielu miejscach śmierdziało lub kapało z klimatyzacji. Hotel dość stary i już podniszczony.

Dziękujemy, Krzysztof Ł
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Zachęcona dobrymi opiniami wybrałam ten hotel na tygodniowy urlop. Nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy. Jedzenie bardzo średnie, do tego wszędzie kolejki. Często goście rezygnowali z "obiadów" na rzecz płatnej pizzy w restauracji. Leżaki przy basenie trzeba rezerwować o 7 rano, potem brak wolnych miejsc. Hotel położony pośrodku niczego, w najbliższej okolicy cmentarz. Z plusów mogę wymienić pokój - czysty i przestronny, oraz fajny ogród. Baseny też ok. Nie mam dużych oczekiwań, ale z tego urlopu wróciłam zmęczona i rozczarowana.

1  Dziękujemy, JoannaSliw
Zrecenzowano: 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

J.w- jedzenie standardowe, ciężko się zachwycić, brudno- i nikomu nie przeszkadzają butelki leżące przez tydzień na ziemi (część turecka...), obsługa nieprzyjemna, zero przychylności, po check-oucie z hotelu nie jest się mile widzianym- nie przysługuje nawet woda do picia- jedynie odpłatnie ... z czymś takim się nie spotkałam!!! Nastawieni mocno na zysk, pracują jak za karę. Okropne szefostwo. Mało tego- za pozytywną opinie oferują darmowy internet który standardowo jest płatny. Stąd wysoka ocena hotelu. Czy to jest wgl legalne?
Z plusów- fajny ogród z owocami, przyjazne kotki, piękne widoki, cztery baseny, również dla dzieci (ALE brakuje brodzika dla najmłodszych), plac zabaw, wino
Ogólnie- na tygodniowy luźny wypoczynek z dziećmi jest ok.

Dziękujemy, sandrakA1808IT