Strasznie drogo.

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019
ma_gorzatam873
Wiele straganów z roznosciami.

My kupiliśmy konserwy z niedźwiedzia i łosia. Miejscowe słodycze. Warto przejść. Znaleźć coś dla... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019
jaros_awg873
Leoncin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 899)

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Można pospacerować, ale na posiłek niekoniecznie , bo ceny porażają. Tylko dla ciekawych. Raczej lepiej na straganach obok.

Dziękujemy, ma_gorzatam873
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

market zlokalizowany na samym wybrzeżu, można zakupić tu różnego rodzaju produkty, ale tez napić się kawy czy przekąsić różne specjały

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, marcins421
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

My kupiliśmy konserwy z niedźwiedzia i łosia. Miejscowe słodycze.
Warto przejść. Znaleźć coś dla siebie.
Np kebab z renifera.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, jaros_awg873
Zrecenzowano: 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ze świetnym klimatem. Mozna tu dobrze i tanio (jak na fińskie standardy) zjesc. Nie zachęcam do kupowania pamiątek. Sa znacznie droższe niż gdzie indziej.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, jmmf2018
Zrecenzowano: 17 lutego 2019

Jest to miejsce szczególne. Tutaj każdy turysta może znaleźć coś do siebie. Od wykwintnej kuchni polecającej owoce morze po pyszną kawę lub koktajle owocowe. We wnętrzu roznosi się aromatyczny zapach potraw. O sile tego miejsca świadczą tłumy turystów, którzy tylko przechodzą przez halę targową oraz setki tych, którzy siedzą w kafejkach i posilają się daniami kuchni fińskiej. Każdy turysta łasuch będący w Helsinkach powinien obowiązkowo to miejsce odwiedzić. Zachwyca także architektura tego budynku, który przy pięknej słonecznej pogodzie jest wizytówką nabrzeża.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, 841tomekm