“Okropne”
Konstan Molja — recenzja

Konstan Molja
Nr 29 wśród 2 000 Restauracje (Helsinki)
Kuchnie: Skandynawska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Rodziny z dziećmi, Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa, Specjalne okazje, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Bufet, Rezerwacje
Okolica: Kampinmalmi
Opis: Tradycyjna kuchnia finska-karielska.

Niestety jestem ogromnie zawiedziona tym lokalem. Slynny renifer i wolowina były tak przesolone że nie dało się jeść. Na dodatek były rozdrobnione, podane w formie papki jak dla małych dzieci. Reszta potraw była po prostu bez smaku lub zwyczajnie niedobra. Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego ten lokal ma tak dobre opinie, chyba tylko dlatego że płaci się za ilość, a nie jakość. Jedyne co mi smakowało to zupa rybna, której składniki musiałam zbierać z dna garnka gdyz goście wszystkie wyjedli a obsługa nie wymieniła zupy na nową. Pomijajac jedzenie, lokal jest bardzo mały, odległość między stolikami stanowczo za mała. Kolejka do bufetu jak w all inclusive w Egipcie. Także nieważne czy siedzisz czy stoisz bo zawsze ocierasz się o innych ludzi. Na końcu dodam że naprawde nie jestem osobą wybredna i mi bardzo przykro, ponieważ byłam bardzo podekscytowana wizyta w tej restauracji.

Dziękujemy, Jokana R

Zrecenzowano 1 kwietnia 2019

Mila i przyjazna obsługa, bardzo dobre jedzenie w szczególności potrawy z renifera no i worszmak....
Ciekawe wnętrze jakby być w starej przystani rybackiej.Ceny przystępne jak na Finlandię, jednak dla Polaków wiadomo drogo. Naprawdę ciekawie i pysznie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Sławomir T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Teresa K, Johtaja, Konstan MoljaOdpowiedź udzielona 2 kwietnia 2019

Dziekuje bardzo sie ciesze ze wszystko smakowalo

Zrecenzowano 19 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, lokal bardzo przyjemny , blisko centrum. Ceny atrakcyjne. Obsługa bardzo miła. Napewno jeszcze wrócimy

1  Dziękujemy, Ewa Z
Zrecenzowano 19 kwietnia 2017

Mila i przyjazna obsluga, jedzenie bardzo dobre w szczegolnosci renifer i worszmak,z przystawek pyszne sledzie w roznych sosach.Ciekawe wnetrze nawiazujace do starej przystani rybackiej.

1  Dziękujemy, Rafal S
Zrecenzowano 19 kwietnia 2017 z urządzeń przenośnych

Polecam wszystkim odwiedzającym Helsinki. Wspaniała atmosfera , potrawy przygotowane z pasją a co najważniejsze w przystępnych cenach!

1  Dziękujemy, fisher32111

Konstan Molja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Helsinki, Uusimaa

Byłeś(-aś) w Konstan Molja? Podziel się wrażeniami!