Cel osiągnięty - dziecko szczęśliwe.

Zrecenzowano: 5 listopada 2017
AgnieszkaB2264
Epickie!

Zrecenzowano: 15 lipca 2017
samaona
Gdańsk, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 681)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Być może nasze oczekiwania były ustawione za wysoko ale junibacken to wielkie rozczarowanie. Moje ośmioletnie córki uwielbiają Dzieci z Bullerbyn i Pippi. Tak strasznie uwielbiają książki Astrid, że same zaczęły czytać Dzieci z ulicy Awanturników i Emila. Ale to muzeum to porażka. Malutkie, dla maluchów. Może gdyby miały 4-5 lat - byłoby ok... domek Pippi i teń koń to porażka, pociąg - średni, poza tym parę atrakcji - wszystko zajęte przez inne dzieci. Spędziliśmy tam pół godziny. Nie było co robić. Drogo. Strata pieniędzy.

Dziękujemy, FunctioningAlcoholic
Zrecenzowano: 5 listopada 2017

Córka ma 9 lat i prawdopodobnie to ostatni moment na wizytę w tym muzeum. Średnia wieku to taczej 6/7 lat. Największą atrkcją był przejazd kolejką - mozna poprosić o lektora w języku polskim! Warto wcześniej poznać bohaterów wszystkich książek - wtedy dzieciaki są lepiej zorientowane.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2017
Dziękujemy, AgnieszkaB2264
Zrecenzowano: 15 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Że "epickie mówił syn nasz 10 letni zaraz po wyjściu ale prawda taka, że cała nasza rodzina wyszła z Junibaken z koparami na dół i z uśmiechami na twarzy. To nie jest miejsce tylko dla miłośników literatury dziecięcej ale dla wszystkich, którzy dziecko mają w sobie. Przejazd pociągiem to jak lot w kosmos, podróż w krainę fantazji, kompletny odlot. No i mają fajny sklepik ;) Idźcie koniecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2017
Dziękujemy, samaona
Zrecenzowano: 11 maja 2017

Bardzo sympatyczne miejsce dla rodzin z dziećmi,ale nie tylko.Ja jako osoba już dorosła byłam zachwycona .Może dlatego ,że uwielbiam ksiązki Astrid L.Przejażdżka wagonem po krainie bajek to było coś fantastycznego dla całej naszej rodzinki.Szczególnie ,że można wybrać język polski.Myśle że jeszcze tam wrócimy.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2017
Dziękujemy, gosiaklos
Zrecenzowano: 14 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Ciekawe miejsca nie tylko dla dzieci. Niesamowite przeżycie, podróż wagonikiem przez krainy różnych bajek.

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2016
Dziękujemy, Elżbieta K