Warto zobaczyć

Warszawa, Polska
Fantastyczne miejsce

Zrecenzowano: 22 września 2018
andrzejj14
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 561)

Zrecenzowano: 22 września 2018

Jeżeli chcesz przez chwilę poczuć bliskość wielkich umysłów oraz pooglądać z bliska ich przedmioty codziennego użytku oraz orginalne sprzęty, na których dokonywali swoich wielkich odkryć - koniecznie tu zajrzyj. Wielkie postaci takie jak Einstein, Rutherford czy Skłodowska-Curie są tu wszechobecne. Dla nieco starszych dzieci jest też organizowany konkurs - zagadka do rozwiązania poprzez oglądanie eksponatów i szukanie informacji w muzeum - można wygrać czekoladowy medal Nobla. Miejsce ma swój wyjątkowy klimat.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, andrzejj14
Zrecenzowano: 3 października 2017 z urządzeń przenośnych

Jedno z kilku miejsc jakie trzeba zobaczyć będąc na starym mieście w Sztokholmie. Znajduje się niedaleko od zamku królewskiego w stronę centrum. Można więc zaplanować zwiedzanie i połączyć atrakcje. Wewnątrz multimedialne wystawy gdzie można poczytać o laureatach nagrody Nobla. Miejsce jest niezwykle.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, jacekk210
Zrecenzowano: 4 lipca 2017

Co prawda rzeczywiście jest to muzeum poświęcone samemu Noblowi oraz kilkuset laureatom to sama multimedialna idea wystawy niezbyt mi się spodobała . W sumie telewizję czy Youtuba można obejrzeć nie ruszając się z domu.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2017
Dziękujemy, mediterania_1
Zrecenzowano: 6 grudnia 2016

Nie jest to muzeum zbyt wielkie. Myślałem o większej ekspozycji choć nie zawiodłem się i polecam wszystkim turystom zwiedzającym Sztokholm

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2016
Dziękujemy, Waldek J
Zrecenzowano: 11 listopada 2016

Będąc w Sztokholmie warto iść do Nobel Museum, choćby aby obejrzeć tablice poświęcone polskim noblistom, których już kilkoro się dorobiliśmy. Multimedialne muzeum dostarcza informacji w wielu językach świata, także po polsku.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2016
Dziękujemy, Iwonna