Sztokholm
Z zewnątrz średni

Pałac Królewski z zewnątrz wygląda tak sobie. Sprawia wrażenie bardzo ciężkiego klocka. W środku... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
piotrm398
Łódź, Polska
Fantastycznie.

Zrecenzowano: 16 czerwca 2019
ma_gorzatam873
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 533)

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jest duży, na prawdę duży, trzeba się w nim dużo nachodzić więc jeśli ktoś tego nie lubi, albo widział już w swoim życiu kilka innych pałaców to odradzam, zainteresowani nich zarezerwują sobie ze 2 godziny czasu na oglądanie w sumie średnio ciekawych rzeczy (z wyłączeniem zbrojowni i skarbca bo to zupełnie inna bajka)

Dziękujemy, strekker66
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawe ekspozycje. Przede wszystkim trzeba zobaczyć uroczystą zmianę warty. Minusem jest brak audio przewodnika po polsku, ale wszystko można znaleźć w Internecie

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, ma_gorzatam873
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kapitalny przewodnik przybliżył nam tajemnicę szwedzkich klejnotów koronnych. Zdecydowanie warto wydać 30 Sek/osobę.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, magdalenab417
Zrecenzowano: 8 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Nie zwiedzałam wnętrz Zamku Królewskiego, ale zmiana warty to coś, co zdecydowanie warto zobaczyć. Odbywa się ona w sezonie letnim codziennie o godzinie 12:15, a w niedzielę o 13:15 i trwa w sumie prawie godzinę. Uwaga: warto przyjść wczesniej, aby ustawić się w pierwszym rzędzie i widzieć wszystko jak najlepiej. W naszym przypadku przyjście o 12:50 w niedzielę spowodowało, że ustawialiśmy się w drugim rzędzie. Wydaje mi się, że jest to atrakcja dla starszych i młodszych, chociaż małym dzieciom może zacząć się nudzić.
Wartownicy maszerują w różnych konfiguracjach, wykonują zwroty i różne gęsty. Ponadto wszystkiemu towarzyszy orkiestra, która w trakcie dała krótki koncert i pokazała swoje możliwości. Całość sprawiała wrażenie świetnie wypracowanego spektaklu w wykonaniu wojskowych.
Polecam taką atrakcję, zwłaszcza, że jest darmowa ;-)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, aleksandrab72
Zrecenzowano: 6 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Bilet upoważnia do wstępu do kilku różnych miejsc, które są blisko siebie(Museum antyku, kaplica itp). Koniecznie trzeba zobaczyć zmianę warty o 12:15(orkiestra gra „uptown funk” Bruno Marsa:).

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2018
Dziękujemy, 647wiktoriam