“W centrum przy parku Tivoli.”
Cabinn City Hotel — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
Cabinn City Hotel
Miejsce nr 48 wśród 117 hoteli w Kopenhadze
Zrecenzowano 3 września 2017

Bardzo przyjemny hotel w ścisłym centrum miasta. Pokoje w miarę przestronne i czyste. W łazience można spokojnie wziąć prysznic. Jest darmowe wi-fi. Kod znajduje się na etui do kluczy do pokoju. Może być wydrukowany z błędem. Klucze czasami nie działają i trzeba się pofatygować do recepcji, gdzie bardzo miła obsługa naprawi błąd. W pokoju jest telewizor z wieloma kanałami, również po angielsku. Miałam pokój z oknem od dziedzińca wewnętrznego, więc było całkiem cicho. Z wyjątkiem momentu strzelania sztucznych ogni w parku Tivoli. Super spektakl ok. północy. Spałam tylko jedną noc z soboty na niedzielę. Polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam na najwyższym piętrze od dziedzińca, mimo,że zewnętrzne mają balkony.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: sierpniu 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Alina S

Zrecenzowano 15 września 2015 z urządzeń przenośnych

Jest jedno ALE. Łazienki to po prostu żenada. Wnioskujac po nazwie hotelu zakładam, że miały byc one 'atrakcją' dla gości a wyszło zupełnie odwrotnie. Chociaz jesli celem było : 'czujcie sie w naszych toaletach jak w samolocie' to jak najbardziej sie to udało, a to co sie pod tym kryje to :mało miejsca, prowizoryczny prysznic, ktorym nie mozna bylo nie zamoczyc nic dookoła, brak wentylacji, i wszystko zrobione z tandetnego plastiku. Bonusem bedzie wiecznie mokra podłoga (przed prysznicem chronila zasłonka 120x160 cm).Sam hotel - super. Lokalizacja idealna, obsługa bardzo życzliwa i pomocna, śniadania też całkiem niezłe. Miejsce idealne na 1-2 noce. Pozniej można sie nabawić klaustrofobii. :)

Data pobytu: wrześniu 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Carmen S
Zrecenzowano 1 marca 2014

Zalety tego hotelu to bardzo dobra lokalizaja i umiarkowana cena. Jest bardzo czysto a "pokoje" na odremontowanych kondygnacjach są urządzone nowoczesnie. "Pokoje" przypominają kabiny - nazwa hotelu (Cabinn) jest jak najbardziej adekwatna! Zajmowałam kabinę kapitańską (jedną z większych). reklamowaną na booking.com jako "przestronny pokój" - jego powierzchnia (łącznie z łazienką) wynosi ok. 13 m2. Określenie "przestronny" w moim języku ma zupełnie inne znaczenie! W kabinach typu standard są 2 wąskie piętrowe łózka. W kabinie kapitańskiej są 2 wąskie łóżka obok siebie. Łazienka to koszmar! Sitko prysznica usytuowane jest pod sufitem. Kran prysznica można odręcić jedynie z poziomu umywalki. Nie ma kabiny prysznicowej - woda leje się bezpośrednio na podłogę, co skutkuje zalaniem całej łazienki! Moja rada - zostawcie klapki kąpielowe poza łazienką! Radzę też zabrać czepek - prysznic brałam z workiem foliowym na głowie! Kolejnym mankamentem jest brak lodówki i suszarki do włosów, ale nie bedę się czepiać, bo hotel ma tylko 2 gwiazdki.Mogę polecić ten hotel tylko na krótki pobyt (1-2 dni).

Wskazówka dotycząca pokojów: kabiny typu standard są mikroskopijne. \
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lutym 2014, podróż służbowa
Dziękujemy, Kotycja
Zrecenzowano 27 lutego 2013

Kilka razy już spałem w tym hotelu ponieważ ma sporo plusów. Blisko dworca kolejowego, z którego bardzo łatwo dotrzeć na lotnisko, blisko centrum i Tivoli. Pokoje bardzo małe, nowocześnie urządzone, czyste z piętrowymi łóżkami, malutkimi łazienkami. Człowiek czuje się w tym hotelu jak w akademiku. Duży wybór na śniadanie ale tylko zimne dania. Kawa w pokojach. Przystępna cena jak na hotel w centrum miasta.

• Data pobytu: czerwcu 2012, podróż służbowa
Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano 30 lipca 2011

Podczas wycieczki do Kopenhagi nocowałem w hotelu 1 noc - po dniu intensywnego zwiedzania nocleg w kabince wydawał się małym - ze względu na metraż luksusem - czysto, nowocześnie, poręczny prysznic w dziuplastej łazience, TV, herbata i kawa w kubeczkach - miłe zaskoczenie. Wpinanie do łózka na pietrze - trzeba uważać, żeby nie łupnąć głową w sufit.Śniadanie - kolejne zaskoczenie - urozmaicone - 3 gatunki wędlin, płatki, rożne pieczywa, owoce, oprócz kawy i herbaty również soki. Obsługa bardzo przyjazna i sympatyczna - polecam ze względu na idealną lokalizację - blisko do Glyptoteki, Tivoli, Stroget, starego portu.

• Data pobytu: lipcu 2011, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Andrzej17
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kopenhaga)
Hotel Nebo
Hotel Nebo
Nr 58 z 117 w lokalizacji Kopenhaga
Liczba recenzji: 1 032
Wakeup Copenhagen Carsten Niebuhrs Gade
Wakeup Copenhagen Carsten Niebuh...
Nr 40 z 117 w lokalizacji Kopenhaga
Saga Hotel
Nr 70 z 117 w lokalizacji Kopenhaga
Liczba recenzji: 515
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Cabinn City Hotel? Podziel się wrażeniami!

Cabinn City Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Mitchellsgade 14, Kopenhaga 1568, Dania
Lokalizacja: Dania > Zelandia > Kopenhaga > Inner Vesterbro , Vesterbro - Kongens Enghave
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Restauracja Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr5 wśród najlepszych tanich hoteli w miejscowości Kopenhaga
Zakres cen: 367 zł–503 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Cabinn City Hotel 2*
Liczba pokoi: 352
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Ctrip TA, Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Cabinn City Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Cabinn City Copenhagen

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?