Kopenhaga

Warto obejrzeć zmianę warty

Zrecenzowano: 9 maja 2019
KLilith
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 801)

Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Ekspozycja w dużej części była poświęcona Królowej Małgorzacie II. Trochę za mało o reszcie rodziny królewskiej. Siostra zostawiła telefon w szafce i już bałyśmy się, że go zgubiła. Podeszła do nas jednak Pani z obsługi z pytaniem czy przypadkiem go nie szukamy. Byłyśmy zupełnie zaskoczone (rozmawiałyśmy po polsku).

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, szesnastka
Zrecenzowano: 9 maja 2019

Miejsce ciekawe, choć strasznie "betonowe". Warto dotrzeć tam przed 12, żeby obejrzeć zmianę warty - ale trzeba przedrzeć się przez tłum ludzi!

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, KLilith
Zrecenzowano: 3 października 2018

Jedno z ładniejszych miejsc w Kopenhadze. W ścisłym centrum miasta, także łatwo tam dotrzeć. Dla mnie jedno z obowiązkowych miejsc podczas zwiedzania miasta

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, piotrm398
Zrecenzowano: 10 września 2018

Przede wszystkim dużo wiedzy o aktualnie panującej rodzinie królewskiej, bogato ilustrowanej przez zdjęcia. Same wnętrza umiarkowanie ciekawe. Wstęp 70 koron.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawie miejsce... warte zobaczenia... polecam wszystkim. Dużo turystów. Królowej co prawda nie było W pałacu ale wojsko trzymało wartę!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Camillo7903