Kopenhaga
Urokliwe miejsce

Jest to o obowiązkowy punkt programy przy wizycie w Kopenhaga. Polecam wycieczkę łódka, które... Przeczytaj więcej

652andrzejs
Warszawa, Polska
Zwiedzanie Kopenhagi z łódki

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019
Tomasz M
Przeczytaj wszystkie recenzje (28 427)

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Bardzo ciekawe przeżycie. Zwiedzanie miasta z innej perspektywy. Ciekawi przewodnicy opowiadający,co widzimy, jaka historia z danym miejscem się wiąże. Warto skorzystać z takiej formy wycieczki.

Dziękujemy, Tomasz M
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Przepiękne miejsce. Śliczne kolorowe kamienice. Szkoda tylko, że w czasie mojego pobytu padał deszcz. Mam nadzieje, że kiedyś uda mi sie tam pojechać w słoneczną pogodę.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Dorota4020
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Piękne miejsce. Prawdziwa pocztówka Kopenhagi.
Byliśmy tam w porze lunchu - baaardzo dużo turystów. Zbyt tłoczno jak dla mnie.

Dziękujemy, paulinagrzesiak
Zrecenzowano: 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne miejsce. Trzeba je zobaczyć na własne oczy! Super klimat ! Statki, domki, kanał ! Wszystko sprawia ze jesteś w zaczarowanym świecie !

Dziękujemy, mariuszkaczmarski
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To dla mnie jedno z tych miejsc, które jest znane z tego, że jest znane. Oczywiście jest tu tłocznie i gwarnie, prawie wszystkie miejsca w restauracjach zajęte, ale nie mogę powiedzieć, że coś mnie tu zachwyciło.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka