“Omijać ”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 10 dodatkowych witryn!
AC Hotel by Marriott Bella Sky Copenhagen
Miejsce nr 24 wśród 118 hoteli w Kopenhadze
Zrecenzowano 26 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Na samym początku miałyśmy już problem bo kaucję chcialysmy zapłacić gotówką ale nie było takiej możliwości. Do pokoju aby wejść trzeba użyć siły bo inaczej nawet nie rusza się o centymetr. Pokoje przeciętne z widokiem na jakieś hale więc żadnego pięknego widoku jak to jest w opisie
Podobne z baru na ostatnim piętrze widok wcale nie zawierał dachu w piersiach. Obsługa owszem i pomocna. W barze- restauracji na parterze haos. Nie wiadomo czy zawiść samemu czy czekać na obsługę . Hamburger faktycznie przepyszny ale trzeba było czekać ponad godzinę
Kelnerki pogubuone nie wiedziały do jakiego stolika co przynieść
Mo końcu mając jeszcze ponad godzinę do naszego transferu na lotnisko zrobiliśmy deser który pani przyniosła jak już wsiadalysmy do busa - oczywiście po godzinie oczekiwania- . Ponieważ kaucję zapłaciliśmy karta Pay pal pieniądze te zostały zatrzymane przez 14 dni i dopiero po 3 rozmowach telefonicznych odblokowali pieniążki
Na pewno tam nie wrócę na odpoczynek bo w tym czasie mieliśmy więcej stresu niż relaksu

Data pobytu: maju 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Joanna934
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ACHotelBellaSky, Operations Director, AC Hotel by Marriott Bella Sky CopenhagenOdpowiedź udzielona 28 lipca 2016

Dear Joanna934
Thank you very much for taking the time to share you experience with us. As we pride ourselves on delivering a memorable experience we are very sorry we did not live up to your expectations. Please rest assured that your feedback has been shared and please do not hesitate to contact our Guest Relations Team through guestrelations@bellasky.dk for further feedback.
Thank you for staying with us.

Best Regards
Bo Hjorth Paarup
Operations Director
AC Hotel Bella Sky Copenhagen

Napisz recenzję

Zrecenzowano 28 czerwca 2016

Piękny hotel blisko lotniska, dobry dojazd do centrum miasta. Pokoje ładnie urządzone, troche za wąskie łóżka jak dla mnie. Wifi działa w hotelu bez zatrzeżeń. Niestety po przyjezdzie po północy czekaliśmy w recepcji żeby sie zameldować przez godzinę stojąc w dużej kolejce. Mimo że miała sie nastepnego dnia zacząc duża konferencja hotel nie był przygotowany na przybycie gości- na recepcji była tylko jedna osoba.
Pokoje sprzątane są niby codziennie ale jednak mam dużo uwag co do jakości sprzątania.
Kiepskie śniadania - jajecznica z proszku co w hotelu tej klasy nie powinno sie zdarzać.
Jedzenie i obsługa- to słabe punkty hotelu.

• Data pobytu: maju 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, AGNOPI
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ACHotelBellaSky, Operations Director, AC Hotel by Marriott Bella Sky CopenhagenOdpowiedź udzielona 4 lipca 2016

Dear AGNOPI
Thank you for providing us with feedback in regards to your recent stay. Feedback from our guests is highly appreciated in the constant evaluation of becoming even better at what we do – to provide an excellent service to all of our guests. We are very sorry we fell short of your – and our – expectations, but please rest assured that your feedback has been shared for future improvements.
Thank you for staying with us.
Best Regards,
Bo Hjorth Paarup
Operations Director
AC Hotel Bella Sky Copenhagen

Zrecenzowano 18 maja 2016 z urządzeń przenośnych

W hotelu przypadkowo ale jestem ,hotel nowoczesny ,pokoje duże czyste zadbane pomocna obsługa,Śniadanie bardzo smaczne ,A po fitt sniadanku centrum fittnes takze rewelacja !!!!napewno dobrze będę wspominał to miejsce :)

Data pobytu: maju 2016, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, m7o
Zrecenzowano 25 czerwca 2015

Hotel niezwykle nowoczesny, wręcz futurystyczny. Wielka, biała bryła jest już charakterystycznym elementem Kopenhagi. Od recepcji, poprzez hol i pokoje, po restaurację na najwyższym piętrze, swoją drogą bardzo nastrojową, wszystko wygląda jak przeniesione z przyszłości. Można tu nakręcić kolejną cześć filmu Odyseja Kosmiczna 2001. Do dyspozycji gości są w sumie trzy restauracje, każda urządzona inaczej.
Pokoje, choć nowoczesne, to urządzone funkcjonalnie i przytulnie, meble od najlepszych duńskich projektantów. Łazienka czysta.
Strefa spa jest urządzona wygodnie choć basen to zaledwie płytki brodzik.
Wzornictwo przyszłości. To nie jest mój styl architektoniczny ale taka nowoczesność mi się podoba.
Ogromnym minusem jest jedzenie i restauracja. Kiedy, wieczorem chcieliśmy zamówić stolik w restauracji, pani recepcjonistka poinformowała nas, że nie ma na tą chwilę miejsc i musimy poczekać 40 min. Po rozmowie z innym kelnerem, okazało się, że miejsca są i to dużo. Dziwna sytuacja... Personel nie potrafi nawiązać dobrego kontaktu z gośćmi - nie zapytano nas o wino, jak wysmażone powinno być mięso. Nic więcej niż przyjęcie zamówienia i przyniesienie go do stolika.
Śniadania, owszem urozmaicone ale w ogóle niesmaczne. Warzywa jak plastik a jajecznica z proszku! Jedzenie i personel to zdecydowanie najsłabsze punkty tego hotelu.

• Data pobytu: listopadzie 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Paulina K
Zrecenzowano 2 września 2014

Hotel rzeczywiście duży i stał się od niedawna chyba jedną z atrakcji Kopenhagi. Pokoje bardzo fajne, super nowoczesne rozwiązania (windy, rolety), świetny design, wygodne łóżka. W pokoju jest darmowy zestaw do parzenia kawy/herbaty oraz duży sejf. Dobre śniadania ale polecam korzystanie z małej sali bo ta główna wygląda jak wielka studencka stołówka. W holu na piętrze są stanowiska z komputerami i drukarką w razie potrzeby. Internet wi-fi działał doskonale. Z okien piękne widoki i tylko jedno niejasne dla nas zdarzenie miało miejsce podczas trzydniowego pobytu: gdy zostawiliśmy ręczniki na podłodze to po naszym powrocie, późnym wieczorem, jeden a może nawet dwa z nich znów wisiały na poręczach (złożone ale wyraźnie brudne !!). Warto skorzystać z darmowego transportu z/na lotnisko. Informacja na ten temat jest trochę ukryta na stronie hotelu. Do centrum pobliskim metrem jest zaledwie kilka przystanków. Można też jechać autobusem do dworca koło Tivoli. Szkoda tylko, że takie wysokie ceny są w Kopenhadze.

• Data pobytu: sierpniu 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, mb_rszy
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Kopenhaga)
Crowne Plaza Copenhagen Towers
Nr 30 z 118 w lokalizacji Kopenhaga
Liczba recenzji: 3 201
Amager
Radisson Blu Scandinavia Hotel, Copenhagen
Radisson Blu Scandinavia Hotel, ...
Nr 39 z 118 w lokalizacji Kopenhaga
Absalon Hotel
Nr 6 z 118 w lokalizacji Kopenhaga
Liczba recenzji: 2 033
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w AC Hotel by Marriott Bella Sky Copenhagen? Podziel się wrażeniami!

AC Hotel by Marriott Bella Sky Copenhagen — dodatkowe informacje

Adres: Center Boulevard 5, Kopenhaga 2300, Dania (dawniej Bella Sky Comwell)
Lokalizacja: Dania > Zelandia > Kopenhaga > Amager
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Zwierzęta dozwolone (obiekt przyjazny dla psów / zwierząt) Restauracja Obsługa pokojowa Spa Apartamenty Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr5 wśród hoteli spa w miejscowości Kopenhaga
Nr9 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Kopenhaga
Nr12 wśród romantycznych hoteli w miejscowości Kopenhaga
Nr13 wśród hoteli biznesowych w miejscowości Kopenhaga
Nr13 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Kopenhaga
Zakres cen: 532 zł–1 348 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — AC Hotel by Marriott Bella Sky Copenhagen 4*
Liczba pokoi: 812
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Agoda, Ctrip TA, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: AC Hotel by Marriott Bella Sky Copenhagen. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Bella Sky Comwell Hotel Copenhagen

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?