Zrecenzowano: 18 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel znajduje sie blisko legolandu i lotniska. Pokoje w miare czyste, w łazience jedynie nie bylo dokonca posprzatane. Duńczycy mili i uśmiechnięci. Na miejscu mozna kupic klocki jak chyba w calym miescie. Śniadania dobre, lecz sala daleko od pokoi. Sale konferencyjne dobrze wyposażone.

Termin pobytu: grudzień 2016
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Jakub K
Zrecenzowano: 1 listopada 2016

Byliśmy w hotelu z trójką dzieci, pokój był dość duży, chociaż ciemny, w Skandynawii widać nie uznają firan więc za dnia kiedy jest okno odsłonięte to wszystko jest na widoku-jest to dość krępujące,szczególnie jeśli pokój jest na parterze a wokół kręcą się ludzie...
Hotel jest tak zbudowany,że można podjechać autem pod sam pokój i jest bezpośrednie wyjście na zewnątrz. Bufet śniadaniowy bardzo obfity, fajne sale zabaw-dzieci się nie nudziły,na basenie nie działa fontanna w brodziku,a jacuzzi jest dodatkowo płatne(?!) Sala fitness nie duża,ale dobrze wyposażona,teren wokół bardzo zadbany. W hotelu elegancka restauracja, do której mają wstęp goście również z zewnątrz...Ogólnie byliśmy zadowoleni,nie ma się do czego przyczepić,odesłali nam nawet nasze rzeczy które zapomnieliśmy z hotelu-oczywiście na nasz koszt!

Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Ilona_J_Lo
Zrecenzowano: 25 lipca 2016

Położony 400 metrów od wejścia do Legolandu. Łatwo zaparkować samochód - mieszkający na parterze mogą przed oknem pokoju. Czysto, duży pokój, duża łazienka. Jest basen kryty oraz plac zabaw. W recepcji można kupić napoje, kosmetyki, inne potrzebne drobiazgi. Śniadania bardzo dobre. Duży wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. W restauracji można zjeść kolację - albo bufet, obfity i urozmaicony albo a la carte. Dzieci były zachwycone, my też zadowoleni. Polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Fajne są pokoje na parterze, z małym ogródkiem
Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Ilona Ł
Zrecenzowano: 25 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

POKOJE przestronne, czyste. ŚNIADANIA wyśmienite, większość potraw bez dodatku cukru. Bardzo blisko do Legolandu i Lalandii oraz 5 minut od lotniska BillUnd.Personel bardzo pomocny. BILETY do Legolandu można kupić w recepcji Polecam!!!

Termin pobytu: czerwiec 2016
Dziękujemy, Magda T
Zrecenzowano: 6 września 2015

Spędziłam z synkiem 3 noclegi i zdecydowanie polecam-
odległość od lotniska 1 przystanek autobusem,tylko 5 min spacerkiem do Legolandu, pokoje czyste z serwisem kawy/herbaty, zestawem do prasowania,sporo atrakcji dla dzieci-plac zabaw na zewnątrz, sala zabaw w środku, sala gier (darmowe piłkarzyki, ping pong, klocki Lego) sala fitness, spory basen do pływania z ciepłą wodą!brodzik dla maluchów, sauna i jacuzzi. Śniadania w formie bufetu wybór spory, wszystko smaczne.Dania w restauracji troszkę kosztują, ale awaryjnie jest gdzie zjeść ciepły posiłek zwłaszcza jak to w Danii leje i wyjść nie ma jak:(I tak na terenie parku wszystko kosztuje jeszcze więcej.Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu, z przemiłej dyskretnej obsługi i z warunków.Chętnie tam wrócę jak będzie okazja:)

Termin pobytu: wrzesień 2015
1  Dziękujemy, AniesGdynia