Billund
Jak zwykle kapitalnie.

Jak zwykle w Legolandzie super !. O tej porze roku pogoda nieco nie dopisała, ale i tak było... Przeczytaj więcej

lokocool
Petarda

Zwiedziliśmy wszystko jednego dnia , (poniedziałek )dzieci w wieku 4/5 kilka zjazdów pominiętych... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 września 2019
TaxiHakaBus
Gdynia, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 225)

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super! Super! Super!!!
Koniecznie na dwa dni! Polecam Zleep Hotel obok lotniska!
Atrakcje dla dużych i małych, największe dla dzieci powyżej 120cm. Świetna zabawa, bardzo przyjemnie spędzony czas! Polecam szczególnie latem przy dobrej pogodzie - jest kilka super wodnych (mokrych ) atrakcji!

Dziękujemy, tomopach
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Bardzo fajne miejsce dla każdego w każdym wieku. Można miło spędzić czas na super zabawie. Sporo atrakcji dla różnych przedziałów wiekowych, fantastycznie wyeksponowane budowle z klocków Lego, tematycznie usytuowane, jest co zwiedzać. Ceny przystępne, czas oczekiwania do korzystania z atrakcji raczej ok, czasem trzeba poczekać ale bez przesady w końcu to zabawa. Ogólnie dobrze spędzony czas z najbliższymi i frajda dla dzieci.

Dziękujemy, Przemyslaw W
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Legolandu 10 min piechotą. Do lotniska 10 min bezpłatnym autobusem. Rewelacyjne śniadania. Domki czyste. Polecam.

Dziękujemy, Edyta J
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w zeszłym roku w Disneylandzie więc mam jakiś punkt odniesienia.

Z plusów- dużo ławek, łazienek, jest gdzie odpocząć, byłam 19.08.2019 i kolejki Max 10 min do atrakcji, dla dziecka duża radość, zarówno małego jaki i 10 latka, dla mnie jako dorosłego nic szczególnego chociaż w Disneylandzie bawiłam się super

Minusy- park jest średniej wielkości, będą od rana do wieczora wystarczy 1 dzień,
Mało atrakcji multimedialnych, krótkie przejażdżki, stoisz w kolejce dłużej niż trwa sama atrakcja, niektóre słabej jakości, rozdzielczości, w porównaniu do atrakcji z Disneylandu, Legoland to ubogi kuzyn

Ale moje dziecko się świetnie bawiło, więc tak czy inaczej polecam odwiedzić ten park

Ważne, weźcie ze sobą jedzenie, picie i płaszcze przeciwdeszczowe, pada co godzinę, trzeba mieć coś wodoodpornego

Dziękujemy, justynahoyer
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce ogromne a mimo to wszędzie ogromne tłumy. Ceny zwłaszcza jedzenia zdecydowanie za wysokie. Niektóre atrakcje nie mają szafek aby odłożyć placak (labirynt lloyda). Ogólnie pobyt całkiem udany choć wszechobecne kolejki powalają

1  Dziękujemy, kubusewa