Zrecenzowano: 30 sierpnia 2017

Duży kompleks położony 5 minut drogi od lotniska (1 przystanek autobusem). Domki czyste, zadbane i dobrze wyposażone. W cenie wejście do Aquadome i Monky Tonky Land, reszta atrakcji (Winter World, minigolf itp) płatne osobno. Bliskość lotniska nie przeszkadza, ruch mały a i położenie chyba gdzieś przy cichszej części. Dużo zieleni wokół domków, dużo małych placów zabaw. Obiekt dość rozległy więc przejście z jednego końca na drugi może oznaczać nawet ponad kilometrowy spacer. W ciągu dnia co pół godziny jeździ kolejka jednak w deszczowe dni lub w godzinach porannych (wymeldowanie) bywa tłoczno. Cena nie obejmuje opłaty za media (woda, prąd, ogrzewanie) za 4-dniowy pobyt rodziny 2+1 dopłata wyniosła około 60 PLN, a także pościeli i ręczników - komplet na 1 osobę 6 lub 11 EUR.
W skrócie: świetna lokalizacja, sporo atrakcji w okolicy, bardzo dobrze wyposażona kuchnia, nieźle łazienka, zachwyt dzieci w cenie. Polecam gorąco.

Termin pobytu: sierpień 2017
1  Dziękujemy, Robert B
Zrecenzowano: 8 września 2016 z urządzeń przenośnych

Bajeczne miejsce! Dużo terenu wokół domków. Nikt nikomu nie przeszkadza. Domki mega fajne. Polecam Lalandie z pakietem Resort passę - wszystko ( Legoland/ Lalandia/ Safari) w cenie przez cały pobyt. Dzieciaki były zachwycone!

Termin pobytu: wrzesień 2016
Dziękujemy, Sherpa496899
Zrecenzowano: 3 września 2016 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy domek 6 osobowy design plus, odległość od lalandii jakieś 500m, super wyposażony we wszystko co potrzebne od sztućców przez garnki na tabletkach do zmywarki kończąc. Trochę dziwna organizacja z wypozyczaniem pościeli (1 kpl to pościel na 1 osobę-mala kołdra na pół łóżka) - do przelkniecia te 75 kr za komplet. Za 4 dniowy pobyt za domek zapłaciliśmy 500 euro. W cenie wejście do Aquadome czy na Monkey Tonkey , nawet w dniu wymeldowania można korzystać do końca dnia (czekając na samolot idealnie, w okolicy poza Legolandem nie ma totalnie nic). Super wyposażony supermarket na miejscu (ceny PL razy 2-3). Generalnie wyjazd na plus, dzieciaki zadowolone.

Termin pobytu: sierpień 2016
1  Dziękujemy, robertrT2141QI
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2016

Super domki z pełnym wyposażeniem, czysto, cicho, nowocześnie... polecam!! Byliśmy 7 dni i super!! Dzieciaczki zachwycone (6 i 11 lat), nie tylko Legolandem, ale właśnie Lalalandią (domki, baseny i wszystkie atrakcje)!! Na pewno wrócimy !!

Wskazówka dotycząca pokoi: Ośrodek jest dość spory, więc w zależności od przydzielonej lokalizacji domku, spacerek lub "ciuhcia" Lalalandia Express:-)
Termin pobytu: sierpień 2016
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Godne polecenia - szczególnie po całym dniu łażenia po Legolandzie. Dużo atrakcji dla dzieci w każdym wieku. Na sam basen warto zabrać portfel, gdyż można skorzystać z oferty fast foodów - na miejscu mają chyba też elektroniczne portmonetki, które można doładować gotówką. Oprócz basenu jest kilka innych atrakcji - automaty do gier, lodowisko, kręgielnia, mini golf i restauracje.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, 868marcind