“Super”

Mouria Fish Tavern Agnontas
Nr 64 wśród 150 Restauracje (Skopelos)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 2 września 2019

Mega atmosfera i świetne jedzenie!!! Bardzo miła i zabawna obsługa, można było zjeść obiad w super klimacie!

Dziękujemy, majafrompoland123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NikoletaKouletsiou, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mouria Fish Tavern AgnontasOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thank you very much for your visit and your vote, we'll be happy to see you again...

Zrecenzowano 5 lipca 2019

Fajna tawerna; smaczne jedzenie; świeże; potrawy typowo greckie; polecam; do tego miła obsługa z poczuciem humoru; ceny trochę wyższe niż w innych restauracjach sąsiadujących;

Dziękujemy, nioskaanka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NikoletaKouletsiou, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mouria Fish Tavern AgnontasOdpowiedź udzielona 9 lipca 2019

Thank you very much for your vote, we'be happy to see you again...

Zrecenzowano 23 sierpnia 2018

Atmosfera super. Byliśmy pierwszy raz z rezydentką cudowną dziewczyną o imieniu Paulina. Potem pojechaliśmy sami raz jeszcze. Na sałatkę z sosem musztardowo-miodowym plus pieczone małe sardynki. Pychota. Proste i smaczne danie. A kelnerzy w tej tawernie przechodzą sami siebie. Fajne chłopaki. Czuje się w tym miejscu prawdziwie gracki klimat. Polecam.

Dziękujemy, niewymagajacaS
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NikoletaKouletsiou, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mouria Fish Tavern AgnontasOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2018

Thank you for your vote. We'll be happy to see you again.

Zrecenzowano 1 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre spaghetti (lekko czosnkowe) - dzieciakichcialy...
Super scorpio fish (i choć chcieliśmy 2ga to zasuregowano nam,ze jedna wystarczy-zamiast naciągać na kasę)
Akwarium przy którym dzieciaki pooglądają homary-dla naszych nawet wyjęli żeby mogły ‚pogłaskać’ :)
Fajny kelner nam się trafił, po obiadku dostaliśmy lody i z godzinę posiedzieliśmy na plaży -miło spędzony czas...
Dodatkowy plus za to ze wszystko podane na polskiej porcelanie z Lubiany (pomorskie)- fajny akcent :)

Dziękujemy, Aleksander K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NikoletaKouletsiou, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες, Mouria Fish Tavern AgnontasOdpowiedź udzielona 6 lipca 2018

Thanks for your visit and your vote!

Zrecenzowano 30 czerwca 2018

Ładnie położona tawerna z bardzo dobrymi rybami i owocami morza. Polecamy sałatkę agnontas (duża porcja zieleniny z sosem miodowo oliwnym). Dobre kalmary i anchua. Obsługa sprawna i uśmiechnięta. Polecamy!

Dziękujemy, Domwie

Thanks for your visit and your vote!

Mouria Fish Tavern Agnontas — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Skopelos Town, Skopelos

Byłeś(-aś) w Mouria Fish Tavern Agnontas? Podziel się wrażeniami!