Zrecenzowano: 10 września 2018

Po przeczytaniu wcześniejszych recenzji-lecieliśmy pełni obaw.Zaznaczam,że należymy do grupy klientów mało wymagających.Niestety,zaczęło się nerwowo od razu po zameldowaniu,które nastąpiło ok.godz.14(transfer z lotniska do hotelu ok.godz.8,do godz,14 jeżeli nie zadbacie we własnym zakresie o jedzenie i napoje- nie liczcie na nawet minimalne zainteresowanie ze strony hotelu).
Przydzielono nam pokój w bungalowie,do którego wiodło 140 schodów.Pokonanie tego dystansu kilka razy dziennie,było wyzwaniem nawet dla młodych osób,a my już ,niestety do nich nie należymy. Drugim mankamentem był zupełny brak ciepłej wody.Rozumiem,że lato i gorąco,ale nie kupowałam wczasów z opcją:brak ciepłej wody:)Po interwencji rezydentki,przeniesiono nas do budynku głównego.Tu wszystko ok,czysto i bez zastrzeżeń.
Tylko pewne rzeczy nas zaskoczyły:jedzenie świeże i ok,kelnerki miłe i uśmiechnięte,ale pomiędzy nimi dziwny Pan,wobec którego większość turystów czuła się jak intruzi.W ciągu dnia zapomnijcie o drinku(piwo,wino i ouzu).Drinki w słabym wyborze tylko pomiędzy godz.21 a 23,podawane z łaską i niechętnie.
Basen w otoczeniu zapachu szamba,z dziwnie mętną wodą ,nieczynnym barem,połamanymi leżakami i brakiem muzyki,sprawiał smutne i przygnębiające wrażenie.
Dojście do plaży ruchliwą ulicą,bez chodnika,morze i plaża bardzo przyjemne.
W dniu wyjazdu opcja all inclusive tylko do godz.12,obsługa informuje o tym w sposób nieprzyjemny i chamski.
Podsumowując:hotel na pewno nie 4*,dziwna opcja all inclusive,na pewno nie za cenę przeszło 2 tyś.zł.dziwi mnie, że firma Grecos,podpisała umowę z takim hotelem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Tylko pokoje w budynku głównym,chyba że jesteście fanami schodów.
Termin pobytu: wrzesień 2018
2  Dziękujemy, Małgorzata S
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Hotel Belvedere wybraliśmy na szybko, bez dłuższych przemyśleń. I jesteśmy bardzo zadowoleni z tego pobytu! Dostaliśmy bardzo przyjemny pokój na wzgórzu z pięknym widokiem na morze i roślinność. Pokój zadbany, dość duży ze sprawną klimatyzacją. Jedzenie w hotelu jest bardzo smaczne, mimo że trochę monotonne (głównie śniadania). Dostępne są napoje i przekąski. Basen bardzo zadbany. Hotel blisko plaży. Jest bardzo dobrze skomunikowany zarówno drogą lądową jak i morską z największym miastem. Naprzeciw hotelu sklepy. Ogólnie hotel godny polecenia ale nie dla wymagających.

Termin pobytu: sierpień 2018
3  Dziękujemy, Janek1207
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018

W Grecji w hotelu Belvedere byliśmy na początku sierpnia w naszej tygodniowej podróży poślubnej. Wycieczkę kupiliśmy spontanicznie, nie czytając wcześniej opinii o wyspie Skiathos ani o hotelu. Po zapoznaniu się z opiniami byłam trochę zaniepokojona „gdzie my jedziemy?”. Na szczęście negatywne opinie okazały się przesadzone. Wyspa jest bardzo ładna i zielona, otoczona lasem piniowym. Hotel z zewnątrz i pokoje (przynajmniej w głównym budynku) są odnowione, ogólnie jest ładnie i czysto, my mieliśmy jasny pokój z balkonem i widokiem na morze. Pokoje codziennie są sprzątane, a raz w tygodniu wymieniana była pościel. Łóżka są wygodne, a klimatyzacja działa bardzo dobrze. Jeśli chodzi o jedzenie, to jest bardzo smaczne i świeże, a wybór wcale nie jest taki mały. Do najbliższej, dosyć spokojnej plaży jest kilka minut na nogach, można też podjechać autokarem kursującym co ok. 15 min. na dalsze plaże (za ok. 2 euro od osoby). Może rzeczywiście mały basen przy hotelu zbytnio nie zachęcał do kąpieli, ale nam to nie przeszkadzało, bo nie po to jedziemy nad morze, żeby siedzieć w basenie… No i jeśli chodzi o alkohol, to rzeczywiście mocniejsze trunki były podawane tylko od 21 do 23, wcześniej można było się napić piwa, wina i ouzo. Wi-fi działa głównie w okolicy recepcji. Hotel jest blisko drogi, ale to jak większość na wyspie przez którą prowadzi chyba tylko jedna główna doga. Hotel raczej nie jest dla rodzin z małymi dziećmi, bo brak tu dla nich atrakcji, ale na tygodniowy wypoczynek dla osób dorosłych jak najbardziej polecam. Nam się podobało :)

Termin pobytu: sierpień 2018
6  Dziękujemy, M K
Zrecenzowano: 27 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Szambo . Z tym kojarzyć mi się będzie hotel BELVEDERE**** . Aby dokończyć myśl przewodnią oraz rozwinąć tytuł : szambo podczas każdej kolacji wylewało się na plac przed restauracją prawie codziennie ogromny smród towarzyszył na terenie całego hotelu całe wieczory i noc ale gdyby doszukiwać się plusów szambo nie śmierdziało czasami rano , hotel położony  beznadziejne daleko  od plaży w lini prostej niby nie , ale dojście do plaży zajmowało 10 minut dla mnie za daleko , ale główny problem był taki że połowa drogi przebiega przez bardzo ruchliwą drogę bez chodnika po zakrętach gdzie przejście tą drogą to prawdziwe ryzyko .  Jedzenie dla mnie padlina "jak najtańszym kosztem wykramić ludzi "  ale może musicie przekonać się sami . Wszystkie okna hotelu wychodzą na bardzo ruchliwą i hałaśliwą drogę ( proszę zapomnieć o ciszy dla osób które śpią przy otwartym balkonie  bez klimy )  Plusy:  ładne pokoje bez zastrzeżeń ( oprócz tego że fetor  szamba wdzierał się nawet przez rury mimo zamkniętych okien tragedia ale czasami rano nie śmierdziało )   , lokalizacja 15 minut wodną taxi od pięknej stolicy Skiathos.  Uwielbiamy Grecję byliśmy na 20 wyspach i często śpimy w gorszych i tańszych hotelach 2 gwiazdkowy i naprawdę można trafić lepiej :) niż tutaj.

Karol

Termin pobytu: lipiec 2018
3  Dziękujemy, karol296
Zrecenzowano: 26 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Tak jak w tytule. Nam złamana płytka czy pajęczyna w rogu pokoju ni ziębi ni parzy :) Obsługa miła , jedzenie jest wielkim atutem - pyszne , chociaż mało urozmaicone śniadania (jajka , jajka, jajka ..) :p Okolica fajna , plaż piaszczysta więc dla dzieci ok Dojście do plaży dosc ruchliwa ulicą i trawiasta wąska ścieżka - dla nas z wózkami i dzieciakami nie stanowiło jakiegoś wielkiego problemu. Mocne alkohole od 21 to tez moim zdaniem nic strasznego :) nie uważam tego za problem. Przylot o 7 rano i pokój oraz pierwszy posiłek o 14 to już trochę kiepska sprawa ale to myślę kwestia niedogadania biur podróży z hotelem (generalnie jeśli ktoś o tym wie może się przygotować lub po prostu coś kupić - sklep na przeciw hotelu) Autobus kursujący po wyspie staje pod hotelem - dobra wlbaza wypadową na stare miasto, plaże koukounaries czy inne miejsca. Pobyt oceniam bardzo pozytywnie , powiedzmy sobie szczerze Grecy nie zwracają uwagi na detale (skończyły się płytki a to dalej kładziemy inne bo akurat są W końcu płytki to płytki :p) Mi to na wakacjach nie przeszkadza w końcu nie jadę podziwiać hotelu a okolicę (a ta piękna :) cała wyspa jest cudna) Polecam .

Termin pobytu: lipiec 2018
5  Dziękujemy, 201majam